«Пообіцяв ще приїхати – і повернувся!»: легендарний Олег Винник зібрав у Луцьку аншлаг

02 Липня 2017
Популярний український співак Олег Винник разом зі своїми музикантами відіграв концерт «Моя душа» у Луцьку.

Виступ відбувся 1 липня на стадіоні «Авангард».

Через приїзд зірки на територію від ранку обмежили вільний доступ, а палкі шанувальниці Олега зібралися під стадіоном ще за декілька годин до концерту.

Була чимала черга, адже працювало лише два входи. Однак, ні калюжі, ні очікування не могли перебороти бажання людей почути голос свого улюбленого артиста.Концерт розпочався з невеликим запізненням (приблизно 30 хвилин). Вихід на сцену кумира мільйонів жінок супроводжувався оваціями і позитивними вигуками. Крім жіноцтва, послухати співака прийшло багато чоловіків, які брали активну участь у вітанні Олега.«Доброго вечора, Луцьк! Доброго вечора, Волинь! Знаю, що вам трохи не пощастило, бо саме у вас я був змушений вперше відмінити свій концерт, але пощастило, бо я пообіцяв ще приїхати – і повернувся!», – привітався артист і одразу ж розпочав виступ з пісні «Соло».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ КОНЦЕРТ ЛЕГЕНДАРНОГО ОЛЕГА ВИННИКА
Співак не був надто балакучим. Здебільшого, приймав вітання від шанувальниць та розповідав про свої пісні. Про присвяту композиції «Біла голубка» Олег сказав: «А цю пісню я написав для тих, кого уже немає поруч нас, через цю нікому не потрібну війну».З його слів, артист виконав для луцьких фанатів прем’єри: «Параллели» і «Тая-Тай».

Для чималої кількості людей, які прийшли на концерт, виконала кілька пісень і Таюне – бек-вокалістка співака.
Тим часом артист змінив сценічний образ і зміг похизуватися перед шанувальницями засмагою та чудовою фізичною формою.
Між піснями найактивніші фанатки дарували квіти, солодощі, присвячували вірші, зізнавались у почуттях до співака, робили з ним селфі. Найбільше уваги дісталося найменшим прихильницям Олега, кожну з яких він обіймав та цілував на сцені.


З найбільшим ентузіазмом люди реагували на найпопулярніші композиції, слова яких знали напам’ять – «Возьми меня в свой плен», «Вовчиця», «А мне хорошо с тобою…», «Нино», «Хочу на берег океана», «Не ты», «Счастье», «Невеста»…На завершення концерту, який тривав близько двох годин, Олег Винник признався у любові до Луцька та ще раз виконав пісню «Ніно».
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter