Полювання на сміття триває: «волвестівці» вийшли на толоку

13 Травня 2017
Вже традиційно працівники компаній, що входять до Інвестиційної Групи VolWest Group, організували толоку з прибирання Луцька.

Понад 150 співробітників очистили вулицю Карбишева, Конякіна та територію промзони району КРЗ від сміття.


Озброївшись палицями для наколювання, рукавицями і гарним настроєм всі вирушили на прибирання. Кожна компанія отримала свою ділянку для роботи. Долучилися до толоки не лише рядові працівники, а й топ-менеджери та керівники бізнесів.Як зазначила керівник КСВ-проектів компанії Вікторія Матвіюк, такими заходами компанія формує «екологічну» свідомість як працівників, так і пересічних громадян, і на власному прикладі показує, що чистота довкілля залежить від нас.

«Ми спеціально не організовували толоку перед Великоднем, адже є досвід, що ще до свят недобросовісні громадяни знову викидають сміття. Вже традиційно ми прибираємо промзону вулиці Карбишева і КРЗ, де зазвичай скидається найбільша кількість відходів і куди комунальні служби міста та міські толоки, на жаль, не доходять. Щоб захистити довкілля наша Інвестиційна Група закликає кожного докласти зусилля та зменшити вплив нашої діяльності на екологію», – зазначила Вікторія Матвіюк.

Сміттєвий «врожай» вразив своєю різноманітністю: паперові стаканчики, пластикові пляшки і посуд, одяг, взуття і цілі пакети з побутовими відходами, викинуті на узбіччя.

Протягом кількох годин назбирали більше 500 мішків сміття. Варто зазначити, що у порівнянні з минулим роком, його стало трохи менше. Поки тривала толока небайдужі водії підтримували прибиральників сигналами автомобілів, а пасажири на зупинках громадського транспорту дякували за гарну ініціативу.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter