Покупка дня: найближче до тіла

27 Грудня 2015
Під Новий рік завжди хочеться чогось новенького, якихось змін в обстановці. Та й психологи твердять: хочете упорядкувати своє життя – почніть із житла, хоча б перестановку зробіть. Але меблі совати щось неохота, купити новий телевізор – «недостатньо коштів на рахунку», тож оновимо постіль.

За покупкою відправляємось у не надто відоме місце – склад-магазин на вулиці Рівненська, 76к. Попри назву, тут, окрім власне тканин, продається і готова продукція підприємства «Волинь-тестиль-контакт»: постільні комплекти, ковдри, подушки, рушники та скатерки.

Перебравши зо два десятки пакунків різноманітних малюнків, зупиняємося на двоспальному комплекті з імітацією етнічної вишивки. Такі милі хрестики! Аж дивно, що тканина насправді вироблена в Пакистані. Такий набір – компроміс між традиційною прихильністю до білої постелі та любов’ю до яскравих кольорів і національних мотивів. Комплект складають велике простирадло, двоспальна підковдра та дві наволочки.

Продавець запевняє, що усі кольори та малюнки доступні як у комплектах, так і окремо, тож із часом можна буде докупити інші наволочки або ще одне простирадло.

Тканина – змішана: 52% – бавовна, 48% – поліестер. Вміст синтетики запобігає «збіганню» готових виробів після прання та подовжує термін служби. Доглядати за такою тканиною просто – прання при 40 градусах із засобом для кольорової білизни. Вартість комплекту не вдарить по кишені: 354 гривні й 60 копійок – цілком прийнятна ціна. Тож вирішено – берем!

0

Читати ще

Коментарі

Наталя

Чудова порада! Між іншим, я

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter