Переможець «Слов'янського базару» виконав пісню волинського композитора незаконно, – Говорадло і Гершензон

19 Липня 2017
Композитори Анатолій Говорадло та Дмитро Гершензон під постом продюсера Юрія Квеленкова про перемогу Влада Ситника на "Слов'янському базарі" заявили, що він виконав пісню волинського композитора В'ячеслава Хурсенка "Соколята" незаконно.

Ситник став переможцем цьогорічного "Слов'янського базару", набравши 151 бал. Однією із композицій, яку він виконав, стали славнозвісні "Соколята", пише Gordon.

Волинські композитори Анатолій Говорадло та Дмитро Гершензон, продюсер Юрій Квеленков обговорили незаконність виконання пісні "Соколята" автора-виконавця В'ячеслава Хурсенка співаком Владом Ситником на "Слов'янському базарі". Дискусія розгорнулася під постом Квеленкова на його сторінці у Facebook, доступ до якого продюсер обмежив.

"Право на виконання цієї пісні потрібно узгоджувати з тими людьми, кому це право належить! Брати чуже без дозволу некрасиво! Співати вміють багато людей, а написати таку пісню можуть одиниці! Але в нашій злодійській державі вкрасти – це правило хорошого тону. Я особисто цього не розумію та стверджую, що так може вчинити тільки... нєхороший чєловєк", – написав Говорадло.

Квеленков відповів, що згоден із вищесказаним, але вважає, що узгодження прав – не проблема виконавця, а організатора та того, хто транслював конкурс.

Говорадло заявив, що агентство збирає тільки роялті та не має права розпоряджатися піснею. "Просто так пісню, яка тобі не належить, можна співати тільки для родичів на кухні!" – сказав він.

"Чувак прийшов у чужу квартиру, узяв те, що йому сподобалося, та пішов до москалів захищати честь України! Це ще питання, чи захотів би Слава, щоб ця пісня звучала для тих, кому по барабану життя наших дітей і наше майбутнє! Від таких братів почали будувати стіну, дай боже, щоб вона була якомога вищою!" – додав Говорадло.

Гершензон заявив, що дочка Хурсенка, Марія Хурсенко, "збирається відстоювати свої права усіма законними методами".

"Я вважаю, що вона просто зобов'язана цю справу довести до логічного завершення. Ну що ж це за кам'яний вік? Зателефонувати хоча б можна, запитати?" – написав він.

Говорадла та Гершензона підтримав співак Павло Зібров.

[caption]
Фото: Юрій Квеленков / Facebook[/caption]
[caption]
Фото: Юрій Квеленков / Facebook[/caption]

Нагадаємо, В'ячеслав Хурсенко помер у 2009 році. Він хворів на діабет і зомлів під час риболовлі.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter