​Переможці гумористичного шоу відвідали Луцьк

18 Березня 2015
Дует «Вечерние Мотыльки» – переможці «Розсміши Коміка», які «взяли» 50 тисяч гривень – виступили у Луцьку ввечері 17 березня у «Шоу Базилік».

Хлопці – чемпіони «Бійцівського клубу» та фіналісти Вищої Української ліги «КВН» – потішили глядачів численними мініатюрами з життя. Це були і «замальовки» про дискотеку, і будні подружньої пари, і цікаві ситуації неодруженого хлопця з батьками, коли той приводив додому чергову дівчину, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Особливо сподобалася глядачам сценка «Випадок у парку», бо ситуація трапилася у всім знайомому місці – луцькому парку імені Лесі Українки.Близькою глядачам видалася і сценка «Випадок на дорозі. ДАІ», про що засвідчили гучні оплески та море сміху.Протягом усього вечора у лучан була можливість писати гумористам записки із запитаннями. Так, у «Вечерних Мотыльков» цікавилися, скільки коштують в Болгарії кокоси; що означає, якщо дорогу перебіжить афроамериканець та, що буде з Путіним, якщо він зустрінеться з Кличком.

Були й такі, які підійшли до записок креативно. Хтось передав «Мотилькам» свій рахунок за вечір, мабуть, із натяком на те, щоб чоловіки його оплатили; хтось попросив взяти у дівчат, які сиділи навпроти сцени, номер телефону; були й такі, які самі писали свій мобільний на записці із запитанням «Мотыльки», а що ви робите після виступу?».

Хлопці не лише самі показували мініатюри, а й залучали до них гостей вечора. Один із гумористівДмитро Рупчев оголосив, що йому для постановки потрібен тверезий чоловік і твереза жінка. Вибрали двох, які зіграли у парах із Дмитром та Миколою.Та й це не все. Глядачів із залу залучили ще до однієї постановки. Вибирали або подружню пару, або самотнього хлопця та самотню дівчину. Ведучі вивели їх на сцену і попросили обійнятися. Потім попросили поцілуватися. «Новоспечена» пара так і стояла, притискаючись один до одного, протягом всієї мініатюри, яку на фоні «закоханих» показували «Вечерние Мотыльки».Гумористи настільки сподобалися лучанам, що хтось із присутніх написав записку: «Пропонуємо купити у Луцьку квартиру. Найвигідніші умови» і додав номер телефону. Таких пропозицій придбати в місті житло за вечір було дві.

Дмитро та Микола приїхали не з простими жартами, а «стилізованими» під Луцьк та лучан. Так, цікавою була мініатюра, в якій чоловік дивиться футбол по телевізору і вболіває за «Волинь». Причому герой знає не лише назву клубу, а й імена гравців команди.І наостанок «Вечерние Мотыльки» показали постановку, в якій чоловік приходить додому і його зустрічає розгнівана дружина. Вона демонструє тому айфон і питає, хто це пише йому есемески «Дякую за прекрасну ніч» тощо. Події розгортаються таким чином, що вже після мініатюри гумористи радять: «Коли даруєте один одному айфони, беріть хоча б різні чохли».Зазначимо, що захід мав відбутися у неділю, 15 березня, але його перенесли. ТОго дня у Луцьку був День жалоби за загиблими рядовим міліції спецроти «Світязь» Мирославом Столярчуком та старшим лейтенантом 128 бригади Денисом Чабанчуком.

О 12:00 лучани прощалися із загиблими героями в стінах Свято-Троїцького собору. Опісля була громадська панахида на Театральному майдані.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter