Ольга Сумська з теперішнім і колишнім чоловіками показали у Луцьку італійську пристрасть

04 Жовтня 2016
У Луцьку відбулася прем’єра вистави «Сублімація любові».

У понеділок, 3 жовтня, у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка зіграли улюбленці публіки Ольга Сумська, Віталій Борисюк та Євген Паперний.

Дві години глядачі заповненого залу насолоджувалися неперевершеною грою акторів та отримали хорошу порцію італійських пристрастей та гумору.
Сюжет комедії італійського драматурга Альдо де Бенедетті обертається навколо любовного трикутника. Ольга Сумська зіграла журналістку Паолу, яка знає собі ціну та з легкістю підкорює чоловічі серця. Під її чари потрапив відомий політик синьйор Леоне, якого зіграв Євгеній Паперний. Але його чоловічої харизми замало, аби закохати в себе таку незалежну жінку. Тож йому доводиться видавати п’єси молодого, але невпевненого в собі драматурга П’єтро, за свої власні.Таким чином депутат отримує славу й успіх, а разом із тим і визнання від Паоли. Жінка у захваті від п’єс Леоне, але чи від нього самого? Хоч у чоловіках вона насамперед цінує інтелект, Паола і сама не обділена жіночою мудрістю, бо здогадується, хто автор усіх цих п’єс… Тож пристрасні поцілунки і номер телефону експресивної журналістки дістаються таки П’єтро.

Цікаво, що любовний трикутник актори переживали не лише на сцені, а й у житті. Можливо, це й допомогло зоряному тріо зіграти у «Сублімації любові» настільки яскраво та переконливо.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0

Читати ще

Коментарі

Баба Ганя

Ти бач яка спокусниця, аж

Зіновія

Я не додивилась виставу до

Лучани

Вистава чудова. Вийшли з

І

що ж там такого чудового і за

катя

Були на виставі. Це дійсно

Ігор

"Російською мовою" -

лучанка

Висока халтура! Вибачте, але

Хлоп

Пригадайте, будь ласка, яке г

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter