Невідомі масово грабують оселі волинських віп-персон, - ЗМІ

12 Серпня 2016
Поблизу Луцька сталося більше п’яти пограбувань осель заможних людей. Зокрема, бандити в масках пограбували хату колишнього прокурора Луцька Сергія Даніліна.

Пограбовані персони воліють не звертатися в правоохоронні органи, – стверджує «Волинська служба новин», посилаючись на власні джерела.

Тим самим потерпілі виконують умову грабіжників: ті їх залякали, поставивши вимогу не заявляти в поліцію. «Інакше пообіцяли повернутися», - пояснило джерело «ВСН».

За інформацією видання, грабіжники працюють злагоджено та професійно. За відгуками тих, хто бачив їх роботу, учасники банди мають військову підготовку. Вони пізньої пори вривається в будинки багатіїв, зв’язують усіх присутніх. Сталять вимогу віддати усі гроші, які є в помешканні. Якщо господарі відмовляються це зробити – б’ють і катують.

За неперевіреною інформацією, з будинку Сергія Даніліна винесли від 50 до 100 тисяч доларів.

Довідково: Сергій Данілін з лютого 2011-го по травень 2014 працював прокурором Луцька. Має бізнес у Луцьку. Зокрема, його фактичною власністю є готельно-ресторанний комплекс «Мелодія» та спортзал «Максимус» у Луцьку на вулиці Електроапаратній,4.
0

Читати ще

Коментарі

Persiaz

За останній час дуже багато

Робін Гуд

А звідки в колишнього

Аня

Протих людей жаль - це ми. А

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter