Найгарнішим студентом-журналістом Волині визнали Супермена

18 Грудня 2015
Автор: Андрій Мошкун

Луцькі студенти з’ясували, хто із героїв американських коміксів є найкращим. Відповідь на це питання 17 грудня шукали студенти Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університете ім. Лесі Українки.

«Бест оф зе беста» з’ясовували під час конкурсу «Містер ІФтаЖ 2015», де кожен з п’яти учасників представляв героя коміксів Marvel&DC. За звання найкращого змагалися Супермен, Тор, Бетмен, Спайдермен та Флеш. Аудиторія ж отримала можливість зазирнути під маски та дізнатися, що насправді супергерої коміксів – це їхні друзі та одногрупники.

Визначати найкращого «супермужчину ІФтаЖу» довірили прекрасній половині викладацького складу інституту та переможниці конкурсу «Міс СНУ 2015» Вікторії Паршенко. Ведучими шоу стали Олександр Остапик та Анастасія Єргеєва. Визначали тріумфатора дійства за допомогою спеціальних випробувань.
[caption]
Ведучі пильнують за сценарієм та нестримними героями[/caption]

Битва комікс-героїв розпочалася з представлення. Конкурсанти гордо розповіли про себе улюблених та в один голос назвали супергероєм декана ІФтаЖу – Юрія Громика, порівнюючи його із легендарними американськими знаменитостями.

Після цього гості із Штатів повісили костюми героїв та продемонстрували свої приховані людські таланти. «Супермен» Максим Літвінчук із напарником продемонстрував всі грані чоловічої дружби, виконавши танцювальне попурі на сучасний лад.
[caption]
Супермен та супердруг танцюють[/caption]

«Тор» Дмитро Андрухів виявився обізнаним в українських реаліях: суворий американець із кувалдою розіграв гумористичну інсценівку, пародіюючи екс-президента Януковича. «Бетмен» Вадим Зарічнюк спробував себе у ролі режисера Спілберга: «кажан» зняв патріотичний відеоролик «Мамо, я в ІФтаЖІ» і сам же виконав у ньому головну роль.
[caption]
Для студентів ІФтаЖ та Дубаї – синоніми[/caption]

В незвичних іпостасіях постали перед публікою «Спайдермен» Влад Король та «Флеш» Олег Ліщук. Людина-павук виявився чуттєвим ліриком: хлопець намагався вразити дамські серця «Листом до жінки» Сергія Єсєніна. Швидкий «Флеш» запросив для допомоги ведучого Олександра Остапика та прекрасну юнку з гітарою. Нехтуючи фонограмою, тріо виконало ліричну пісню під акомпонемент музичного інструмента.
[caption]
Чарівна супутниця Флеша акомпонує на гітарі[/caption]

Окрім сили м’язів, конкурсанти демонстрували швидкість думки та влучність слова. Хоча інтелектуальний конкурс для хлопців став справжнісіньким тестом на профпридатність, бо протистояли героям коміксів найкрасивіші блондинки ІФтаЖу. Винахідливі дівчата намагалися загнати свої опонентів у глухий кут, проте і тут юнакам вдалося вийти сухими з води.
[caption]
Блондинки не гаяли часу на сцені[/caption]

Під час конкурсів героїв змусили стрибати, бігати та навіть танцювати. Коли ж випробування закінчилися, для оголошення переможця на сцену піднялася голова журі Оксана Теребус. За суддівським рішенням віце-містером ІФтаЖу став Олег Ліщук. Переможу ж одноголосно присудили Максиму Літвінчуку: під гучні оплески залу найкрутішим героєм коміксів оголосили Супермена.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter