На Волині директору школи подарували солодку міні-копію закладу

03 Вересня 2017
Директору Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Валентину Вірковському 1 вересня, на урочистій лінійці з нагоди Дня знань, колектив школи подарував величезний торт - солодку копію навчального закладу, який він очолює.

Такий подарунок колектив підготував з нагоди 30-річчя перебування Валентина Петровича на посаді директора цього навчального закладу, пише Район.Володимир-Волинський.

До відома: Валентин Вірковський - Заслужений працівник освіти, нагороджений орденом « за заслуги» ІІІ ступеня, нагрудними знаками «Антон Макаренко», «Василь Сухомлинський». Окрім того Валентин Петрович - депутат 3-х скликань Волинської обласної ради, нині - депутат Володимир-Волинської міської ради.
Нагадаємо, що нині Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» - одна з найбільших і найкращих шкіл Волині. Цьогоріч випускники цієї школи показали хороші результати ЗНО і стали студентами провідних вишів країни.

До речі, з 1980 року це була школа-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2004році на базі навчального закладу було створено філію Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У 2007 році розпочався процес реформування установи – реорганізація школи – інтернату у спеціалізовану школу-інтернат I-III ступенів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з поглибленим вивченням предметів спортивного та суспільно-гуманітарного профілів.

З вересня 2008 року розпочався II етап реформування установи – реорганізація школи-інтернату у спеціалізовану школу-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter