На побаченнях в Луцькому замку збиратимуть гроші для дітей з вадами зору

07 Вересня 2015
П’яті за рахунком швидкі побачення в Луцьку відбуватимуться в новому форматі – «streetspeeddating» – вуличні швидкі побачення. Цього разу захід організовують в рамках 3-го Гастрономічного фестивалю їжі в Замку Любарта.

Суть «швидких побачень» полягає в тому, що для знайомства виділяється лише 7 хвилин. Так за 90 хвилин можна познайомитися з 10-ма представниками протилежної статі. У кожного учасника будуть картки вподобань, в яких вони ставитимуть «+» чи «-», оцінюючи партнера, з яким спілкувались. На основі взаємних вподобань, учасникам надаватимуть контакти один одного, повідомляють організатои заходу Віктор Марчак і Анастасія Дородних.

За підтримки спонсорів (AVON, Центру іноземних мов «Jonnnik» та Штабу канцелярії) усі охочі методом репосту запису, що відбувається в групах соцмереж, зможуть виграти призи. А учасникам заходу обіцяють безліч приємних подарунків.

Вартість участі у «Вуличних швидких побаченнях» – від 49 гривень. Кошти, зібрані під час акції, будуть використані для проведення арт-терапії в Крупівському навчально-реабілітаційному центрі, де діток з вадами зору чекає маса приємних подарунків, розвиваючих ігор та безпосередньо оздоровлюючих методик арт-терапії.

Окрім того, кожен небайдужий лучанин та житель міста може долучитися до акції збору коштів і матеріалів для терапії, зробивши свій внесок в добру справу на карту 6762 4683 0800 9715 – Дородних А.Ю. Організатори обіцяють прозвітувати про витрачені кошти на сторінках у соцмережах.

Учасником «швидких побачень» може стати кожен охочий віком від 18 років. Для цього потрібно зареєструватиися за посиланням.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter