Микола Романюк стане Почесним громадянином Луцька

17 Липня 2017
Колишньому меру міста Луцька Миколі Романюку посмертно присвоять звання «Почесний громадянин міста Луцька».

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 17 липня, повідомляє ІА Волинські Новини.

Депутат Луцької міської ради, радник мера міста Ігор Поліщук повідомив, що відповідну заявку, згідно з вимогами, він подав до 1 липня.

«Ми всі знаємо про заслуги та надбання, які залишив після себе Микола Ярославович», – підкреслив обранець громади та розповів, що приблизно 2 місяці тому в Луцьку перебувала делегація з міста-побратима Луцька польського Любліна.

На думку Ігоря Поліщука, підібрана команда, якій вдається продовжувати починання Миколи Романюка, зокрема й щодо міжнародної співпраці, та реалізовувати нові проекти, – це, якраз таки, заслуга покійного мера. Радник міського голови серед вдалих починань Миколи Ярославовича назвав проекти зоопарку, Євробанку, Програму транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна, ЦНАП, отримання пільгових кредитів і т. д.

Голова комісії Майя Шостак, у свою чергу, відзначила, що на Миколу Романюка був покладений теж тяжкий обов’язок поховання волинських героїв, які загинули на Майдані та під час бойових дій на сході країни.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter