MONATIK розповів, що брав участь у конкурсі краси на Світязі

19 Вересня 2017
Телеведуча Катерина Осадча поспілкувалася зі співаком Дмитром Монатиком про танці у його житті та його роль у проекті «Танці із зірками».

Співак розповів, що йому не соромно дивитися в очі жодному конкурсанту, адже судить їх справедливо, намагаючись підтримувати та заохочувати.«Моя місія на проекті – підбадьорювати та мотивувати учасників, аби після суворих оцінок професійних танцівників вони не втратили цікавості до танців. Знаю по собі, наскільки важливо, коли в тебе вірить хоч хтось один, це надихає. І хтось в калюжі бачить небо, а хтось – брудну воду».

Крім того, Дмитро розповів, що колись теж займався бальними танцями і навіть танцював джайв на шоу, в якому до складу журі входив Влад Яма.

Телеведуча зустріла співака під час конкурсу «Міс Україна», а тому поцікавилася, чи коли-небудь Дмитро брав участь у подібних шоу.

«Одного разу я взяв участь у конкурсі краси у таборі «Чайка» на Світязі. Мені тоді було, здається, 14 років. Містером табору я так і не став, але отримав відзнаку «Містер глядацьких симпатій». У мене ще досі десь висить ця картонна медаль».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter