Успішно!

Міфи про зір: ТОП-5 порад луцьких офтальмологів

Найчастіше проблеми із зором мають чоловіки і жінки, віком 50 років і старші, проте останніми роками ця тенденція охоплює і людей молодшого віку.
 
Тож «Таблоїд Волині» звернувся до фахівців Центру хірургії ока професора Загурського, аби вони розвіяли міфи щодо лікування деяких хвороб очей та зупинилися на основних питаннях, з якими найчастіше до них звертаються.
 
Головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського Тетяна Єремеєва:

[img data=def]14_10_2016_1467559987/unnamed_10.jpg[/img]
 
Лікування катаракти краплями і методами народної медицини – неефективне!

Помутніння кришталика – це незворотній процес, що найчастіше розвивається у людей після 40-50 років. Його не можна зупинити краплями, дієтою, вітамінами чи масажем. В усьому світі найдієвіший, ефективний і найбільш безпечний метод лікування – це безшовна факоемульсифікація катаракти. За умови відсутності інших захворювань очей така операція дає можливість відновити 100% зір!
 
Лікар-офтальмолог ЦХО Ірина Кулієва-Яцків:

[img data=def]14_10_2016_982265437/img_3949.jpg[/img]

Лікування пацієнтів, які хворіють на цукровий діабет.

Для пацієнтів, які хворіють на цукровий діабет, 90% успіху у лікуванні ускладнень з боку очей є вчасно проведена лазерна коагуляція сітківки.
 
Лікар-офтальмолог ЦХО Олена Коноваленко:

[img data=def]14_10_2016_1467559987/unnamed_11.jpg[/img]
 
Зір, що знижується при глаукомі, не відновлюється!

Часто люди не помічають розвиток того чи іншого захворювання з боку очей, але навіть якщо симптоми якісь присутні – не поспішають звертатися до лікаря. Пам'ятайте – відновити втрачений зір при глаукомі – неможливо. Головне завдання лікаря і пацієнта – призупинити подальшу втрату, що може призвести до часткової чи повної сліпоти. Один із тривожних симптомів – постійне і тривале підняття внутрішньоочного тиску. Людям після 40 років вимірювати його необхідно кожних 2 роки.
 
Лікар-офтальмолог Надія Бачинська:

[img data=def]14_10_2016_1467559987/unnamed.jpg[/img]
                                                                                 
Розвиток вторинної катаракти – це аж ніяк не наслідок неякісно проведеної операції!

Після операції із заміни кришталика на капсулі внаслідок фізіологічного розвитку та росту можуть  наростати  нові  клітини, вона  ущільнюється  і втрачає  свою прозорість, а це заважає променям світла проходити крізь око до сітківки. В результаті цього гострота зору знижується і розвивається так звана вторинна катаракта. 

Ця особливість найбільш поширена  серед  дітей і дорослих, у  яких  ріст  клітин більш активний, і рідше зустрічається у пацієнтів похилого віку, у яких  ріст клітин вже сповільнений  з  віком.

Дитячий лікар-офтальмолог Тетяна Мельник:

[img data=def]18_10_2016_1275735753/unnamed.jpg[/img]


Контактні лінзи – безпечні для дітей!

Фізично очі дитини можуть сприймати контактні лінзи в дуже молодому віці. Їх використовують при вроджених аномаліях розвитку ока (високих міопіях, гіперметропіях), а також для профілактики розвитку косини і гармонійного росту ока дитини. Згідно з дослідженням, у 90% дітей віком від 8 до 11 років не має проблем із накладенням лінз самостійно, без допомоги батьків. Крім того, молодші діти часто слідують настановам щодо носіння контактних лінз краще, ніж підлітки і дорослі, тому вони мають менше проблем, спричинених надмірним користуванням лінзами або неправильним використанням розчинів для догляду за ними. Сучасні лінзи виготовляють з якісних "дихаючих" матеріалів  з додатковими зволожуючими компонентами.

Носіння контактних лінз часто може поліпшити ставлення дітей до своєї зовнішності та посприяти більшій впевненості в собі. Тож боятися контактних лінз не варто! Навіть якщо ваша дитина погано адаптується або не може привчитись до відповідальності щодо носіння лінз та догляду за ними, ви завжди  може повернутися до окулярів або ж чередувати окуляри і лінзи.

 



 

Додати новий коментар