Марина Занюк розповіла, як з’явилося луцьке модельне агентство MZM

12 Грудня 2017
Наприкінці листопада луцьке модельне агентство MZM Models відсвяткувало своє 16-річчя.

Заснувала та очолює його відома модель Марина Занюк.

Жінка розповіла про те, з чого починала свою професійну діяльність як організаторка фешн-заходів та керівниця агентства. Історію MZM чарівна волинянка опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук:

«16!!! 30 листопада MZM models (Модельний Клуб Марини Занюк) виповнилось 16 років!

Нещодавно задумалась, частині дівчаток, які прийшли цьогоріч до нас займатись в Модельну школу ще немає 16... Вони молодші по віку за школу, в якій навчаються...
Тому трішки історії про MZM:

Розпочалась робота, тоді ще лише модельної школи, з організації конкурсу краси "Міс Вісник", для однойменної газети "Вісник&Ко". В 2000-х пробитись в моделінг можна було лише через участь у конкурсах краси, потрапивши на очі скауту якогось з агентств. Не було таких можливостей, які маємо сьогодні.

За перші роки роботи, вже Модельний Клуб, до складу якого увійшла модельна школа Марини Занюк, був співорганізатором міжнародного конкурсу краси "Switezianka", переможницею національного етапу якого, була нині відома ведуча, Світлана Рижук. Випускниці школи брали участь у рызноманытних показах мод.

В 2007 ми відсвяткували річницю Клубу, запросивши гурт Quest Pistols (зараз має назву Агонь).

Нам з Ірою Мельник (яка зі мною працює по агентству, вже не порахую скільки років, як фотограф і скаут) завжди хотілось принести в Луцьк щось нове. Організували Fashion Day! Співорганізатором був клуб "Золото" та Lviv Fashion Week, дизайнери та організатори якого тоді вперше приїхали в Луцьк. Доречі на цей перший захід Fashion Day завітали колеги з рівненського агентства ARTMODELS, подивились і перейняли ідею організації аналогічного заходу, який досі двічі в рік проводять у Рівному!

Ми проводили Fashion Day 2 роки, тобто 4 сезони, запрошуючи дизайнерів Луцька, Львова, Рівного, Ужгорода, Києва. Гостею в нас була Олеся Стефанко, "Віце Міс Всесвіт"! Далі розпочалась війна.... Не до фешну стало...

В кінці 2015 ми розпочали співпрацю з Mercedes Benz Kiev Fashion Days. Відтоді наші моделі успішно працюють на українських тижнях моди.

Коли в 2004 році розпочали міжнародну роботу, моделі-випускники почали подорожувати за кордон. Ми працювали з українськими агентствами партнерами.

На певному етапі, я зрозуміла, пора рухатись далі і запропонувала двом своїм моделям Каті Федорчук і Марії Бондар, які мали власний успішний досвід роботи за кордоном, спробувати свої сили і стати букерами (менеджереми по пошуку закордонних контрактів).

Вони працюють в цій сфері і сьогодні, вже майже 5 років, паралельно поєднуючи роботу букера і моделі. Я пишу цей пост, а Катя працює в Пекіні, Маша в Токіо... Ми разом з ними допомагаємо дівчатам відкрити для себе світ, в прямому значенні цього слова, за допомогою моделінгу.

Два роки тому, ми зробили ребрендінг назви, перейменувались в MZM, для зручності в міжнародній роботі, перевагу якій надаємо. Рік тому до 15-ої річниці заснували свій журнал.

На сьогодні можемо пишатись тим, що наші моделі працюють у показах Соні Рікель, Жан Поля Готьє, Армані, Елі Сааб і багатьох інших дизайнерів зі світовим ім'ям!»
[caption]
Журнал FREE TIME про перший в Луцьку Fashion Day[/caption]
[caption]
Переможниці регіонального відбіркового конкурсу "Switezianka 2001" Світлана Рижук, Людмила Грибовська та Анна Айнзер з ведучим заходу Андрієм Котищуком[/caption]
[caption]
Віка Вікторенкова перед шоу Emporio Armani на London Fashion Week [/caption]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter