Маленькі луцькі моделі взяли участь у модному показі у Києві

16 Вересня 2016
Фото: Лілія САХНЮК

У Києві відбулася міжнародна виставка дитячого одягу Baby Fashion 2016. До цієї події долучилось і агентство моделей Grace Model House з Луцька. Діти представляли колекцію вишитого одягу знаного бренду «Едельвіка».

Безумовно, Fashion Show – найяскравіша подія виставки BABY Fashion, що приваблює відвідувачів та засоби масової інформації.

Організатори щороку запрошують до участі у показах як відомих, так і молодих дизайнерів. На BABY Fashion презентували свої колекції Оксана Караванська, Оксана Мосієнко, Ольга Балашова, Ольга Хитриченко, Софі-Марія Седова, ТМ Stella Shakhovskaya, ПараSolo, Наталія Бойко та інші. Цього року Агентство моделей Grace Model House представило колекцію дитячого одягу від ТМ “Edelvika”.

У показі брали участь: Веремчук Маргарита, Заболотна Влада, Галич Юліана, Кушнір Адріана, Шульга Катерина, Савчук Соломія, Рудинець Ярина, Циганова Мілена, Карвацька Богдана, Трофимчук Вероніка, Бараник Оксана, Гвоздецька Софія, Королюк Елізабет.

«Цей показ спонукає мене старанніше навчатись у модельній школі та досягати ще більших висот!», - поділилася враженнями Галич Юліана.

«Я побачила як відбуваються фешн-покази наживо, сама взяла участь і мені це подобається!», - каже Карвацька Богдана.

«Я дуже хотіла, щоб моя дитина побачила столицю. А участь у показі разом із Grace Model House ще більше закріпила позитивні враження від столиці», - сказала мама однієї з учасниць Анна Кушнір.

«Я задоволена виступом своїх вихованиць. Для них це новий досвід. Дякую батькам за підтримку молодих талантів. Коли ви вкладаєте у розвиток своїх дітей – результат не забариться. Наступні виступи плануємо у Луцьку та Львові», - зазначила власниця Агентства моделей Grace Model House Анна Тріль.
0

Читати ще

Коментарі

Педобір

А де міс шкіряний мікрофон

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter