Маленькі лучани демонстрували французьку моду

11 Квітня 2016
Текст та фото: Сергій ОЛЕШКЕВИЧ

У Луцьку відбулася виставка одягу «Весна в Парижі», на якій представили вбрання французьких брендів для місцевої малечі.

Новинки від відомих виробників глядачам продемонстрували молоді вихованці модельної школи «Baby fashion». Під час дійства глядачі змогли побачити костюми для діток та підлітків від трьох до шістнадцяти років.

«Ми навмисне обрали тематику Парижа, адже в Україні наразі проходить «Місяць Франції». Наші вихованці розпочали цей тиждень ще у Львові під час показу колекції зима-весна, а у Луцьку ми представили колекцію весна-літо, вже більше до сезону», - розповіла Юлія Назарук, представник Дитячої модельної школи «Baby fashion».

Під час дійства юні моделі продемонстрували одяг від різних магазинів міста - «Сорока-ворона», «Kids Look» та авторські роботи Олени Мартинович. Проте не лише магазини змогли бути авторами образів маленьких моделей, до цього дійства могли долучитись також і їхні батьки.

Не обійшлося і без подарунків, під час заходу нагородили найстильніших учасників фотоконкурсу «City Star», а деякі юні моделі також змогли отримати плакат зі своїм зображенням.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter