Луцький ресторан відшукав героїв романтичного відгуку 20-річної давнини

11 Грудня 2016
Луцький ресторан «Корона Вітовта» відшукав пару закоханих, які 20 років тому залишили сентиментальний відгук.

Нагадаємо, до 20-ти річчя ресторану працівники впорядковували власні архіви. У книзі відгуків, в одному із найперших записів, датованому березнем 1997 року, йшлося про те, що у цьому ресторані відбулася найбільш романтична зустріч гостя Юрія та його подруги Ірини.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬКИЙ РЕСТОРАН РОЗШУКУЄ АВТОРІВ ЗВОРУШЛИВОГО ВІДГУКУ 20-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ

Тож працівники ресторану за допомогою соцмереж розпочали пошуки романтичної пари. Допомагали їм у цьому 13 865 лучан. І...таки знайшли!

Як розповіли чоловік і жінка, яких запросили у «Корону Вітовта» через 20 років після тої пам'ятної вечері, це була шкільна любов. Спочатку вони були запеклими ворогами, навіть клас був поділений – одні за Юрія, інші за Ірину. Але потім, як-то кажуть, протилежності зійшлися. І закоханий хлопець приготував романтичний сюрприз коханій дівчині – вечерю в ресторані «Корона Вітовта». Тоді їх почуття були такими, що «душа співала» і зі всіма хотілося поділитися, тому і вирішили залишити свій відгук після того.

«Бумага все витерпить», - жартує жінка.

Потім їх шляхи розійшлися, але пам’ять про ті найперші світлі почуття зосталася. Юрій та Ірина знову залишили запис у книзі відгуків та домовилися, що зустрінуться у цьому ж місці через 20 років.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Олена

Гарна традиція, бажаю Вам її

Олена

Гарна традиція, бажаю Вам її

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter