Луцький дизайнер розробив логотип для Міністерства освіти і науки України

29 Жовтня 2017
Один із найвідоміших шрифтових дизайнерів, каліграф Кирило Ткачов перебрався до Луцька із Луганщини, але одразу ж став тут своїм. З його легкої руки у місті почало працювати антикафе «Innerspace», відкрили школу каліграфії, пройшов фестиваль «Простір літер» та реалізували багато інших оригінальних задумів.

Нещодавно ж Кирило повідомив, що долучився до проекту з розробки індивідуального візуального стилю Міністерства освіти і науки України.

«Так, друзі, от тепер можна! Офіційно затверджено стиль Міністерства освіти та науки України! Моя робота: шрифт і логотип. За все інше треба хвалити (або сварити) хлопців із Projector», – написав Кирило.Ідею нової візуальної ідентичності МОН сприйняли позитивно. Так, наприклад, відомий дизайнер Домінік Левицький зазначив, що це перший крок до одужання у сфері айдентики.

«Крутий навіть не сам універсальний та мінімалістичний стиль. Крутий навіть не прекрасний шрифт. Круто навіть не те, що накінець для державної установи розробили повноцінну сучасну айдентику. Найкрутіше тут те, що накінець це все дали зробити професійним дизайнерам, а не пробували влаштовувати "конкурси", "тендери", "голосування" та іншу муть. Можливо, це перший крок до виздоровлення. Будемо сподіватись», – зазначив Домінік.«До сьогодні МОН не мало єдиного стилю. Не були зафіксовані ані кольорова гама, ані шрифти, ані правила розміщення. Не існувало єдиного офіційного логотипу міністерства і одночасно використовувались декілька неофіційних. Новий дизайн має відійти від застарілих образів та архаїчної естетики – зі стрічками та печатками. Стиль має позбавитись конкретних об'єктів, щоб стати сучасним та універсальним. Фірмовий шрифт та шрифтову частину логотипу розробив український дизайнер Кирило Ткачов. Літери мають яскравий власний характер — завдяки відкритій формі, вони і дружні, і стримані водночас, що пасує новому образу МОН», – пишуть на сайті Міністерства.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter