Луцький будівельник розповів, як виграв мільйон гривень у лотерею

25 Вересня 2017
Лучанин Микола Гліна грав у "Лото-Забаву" більше двох років, при цьому завжди вірив, що вдасться виграти мільйон гривень.

Переможець "Великої гри" 931-го тиражу лотереї "Лото-Забава" Микола Гліна завітав до студії та поділився історією успіху, передає УНН.

"Я давно граю, і в мене була така думка, що я обов'язково виграю. Дружина не вірила, а я так налаштовувався, що потрібно виграти", - сказав М.Гліна.

Переможець розповів, що коли дізнався, що виграв мільйон гривень, то спочатку не повірив своєму щастю.

"Йшов додому, по дорозі зайшов купити сигарети, там був відділ продажу лотерей і я вирішив одразу купити білет ("Лото-Забави" - ред.). У понеділок прийшов у це ж місце перевірити його і спочатку не повірив, що мені нарешті пощастило", - сказав М.Гліна.

Мільйонер також поділився, що нині працює будівельником у Луцьку. Має трьох доньок. Завдяки "Лото-Забаві" планує нарешті вирішити житлове питання, тому що на сьогоднішній день проживають із братом двома сім’ями у батьківській квартирі.

"Я допоможу братові добудувати його будинок, щоб він переїхав із родиною, а ми залишимося у своїй квартирі. Буду далі працювати за своєю професією", - поділився планами на майбутнє М.Гліна.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter