Луцькі журналістки похвалились колекціями резинових монстрів

23 Травня 2015
Протягом двох останніх днів луцьки журналістки завели у мережі новий тренд – вони розміщають у соцмережі фото своїх колекцій фігурок Stikeez. Це –маленькі веселі фігурки, які можна прикріпити майже на будь-яку поверхню, а деякі з них ще й світяться вночі.

Першою свою колекцію показала Анна Єкименко-Поліщук. Згодом до такого собі тренду приєдналися Влада Жорняк, Лариса Жаловага, Вікторія Жуковська, Людмила Яворська та Віра Шевчук.

А Олена Горєлкіна надихнулась на цілий пост у Facebook. «Натхненна колекцією Vladka Zhorniak, я пішла фоткати свою. Прийшла на кухню, шоб позабирати чудіків з витяжки і полочок. Roman Davidov подумав, шо я ухажу від нього і забираю з собою саме важне.

Пішла в кімнату, щоб зробити монстрам фотосесію. Роман Давідов слєгка заспокоївся, бо я кагби і нє ухажу нікуди. Но він подумав, що гряде бунт і я готую свою армію. Прєположитєльно ми хочемо захопити другу частину ліжка. Так вот до чого я. Ось моя колекція. Не всі нові, але ми рішили шо будемо брати кількістю)))», – написала дівчина.

[caption]
Колекція Людмили Яворської. [/caption]
0

Читати ще

Коментарі

Макклауд

це просто п...ц. Чудікі. з

Сасовська

Стара Витяжка - наче

Горєлкіна

То для вас може не новина, в

Яся

Мужчинам на замітку - хочете

нюня

Хочете шоб було чисто

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter