• банер чікос

Луцькі патрульні та активісти масово роблять селфі в авто

14 Листопада 2016
Патрульна поліція Луцька започаткувала соціальний флешмоб на підтримку безпечного та правильного керування автомобілем. В рамках акції «Пристебни життя – це твоя безпека!», яка відбуватиметься 14-21 листопада, усіх водіїв закликають фотографуватися за кермом, пристебнутими ременем безпеки, потім розміщувати свої фотографії у соцмережах та передавати цю ініціативу іншим.

«Таким чином, ми вкотре нагадаємо одне одному, що пристібатись ременем – це не забаганка поліцейських, а реальна безпека під час руху. Людина, пристебнута ременем, може вберегти своє життя в разі надзвичайної ситуації чи ДТП.

Так само необхідно обов’язково пристібати дітей, коли вони їдуть разом з дорослими в автомобілі. Усі необхідні вимоги є в Правилах дорожнього руху, які рекомендуємо читати і знати!», – йдеться на сторінці Патрульної поліції у Facebook.

Флешмоб підписують гаслами: «Ремінь безпеки – це по-європейськи», «Ремінь безпеки – це актуально», «Ремінь безпеки – це моя повсякденна звичка», «Ремінь безпеки – це модно», «Ремінь безпеки – це виклик сьогодення», «Ремінь безпеки – це захист мого життя», «Ремінь безпеки – це красиво».

Найцікавіші фотографії з найкращими підписами розміщатимуть на офіційній сторінці Патрульної поліції Луцька.

Флешмоб уже підтримало чимало відомих лучан, серед яких речниця луцьких патрульних Ольга Бузулук, нотаріус та волонтерка Наталя Ариванюк, Президент БФ «Стопрак» Марія Адамчук, фотограф Павло Березюк, заступник начальника Управління патрульної поліції у Луцьку Роман Буховець.

[caption]
Фотограф Павло Березюк[/caption]
[caption]
Активіст і бізнесмен Сергій Чуріков[/caption]
[caption]
Луцькі поліцейські: командир Першої роти Андрій Раковець та інспектор відділу моніторингу Влад Танчук [/caption]
[caption]
Заступник начальника Управління патрульної поліції у Луцьку Роман Буховець[/caption]
[caption]
Активіст Олег Бондарук[/caption]
[caption]
Речниця луцьких патрульних Ольга Бузулук[/caption]
[caption]
Громадські активісти Сергій Рижков, Юлія Ютовець та Оксана Ютовець[/caption]
[caption]
Нотаріус та волонтерка Наталя Ариванюк[/caption]
[caption]
Президент БФ «Стопрак» Марія Адамчук[/caption]
[caption]
Юристка Ірина Осіпова [/caption]

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

А з 10 фото селфі тільки 6

віталій

Краще нехай поліцейські

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter