Луцьк привітний. Адреналін Сіті

04 Лютого 2016
Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

На запитання, де в Луцьку відпочити із сім'єю, гарно погуляти з компанією друзів чи коханою людиною, можете сміливо радити спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», за адресою вул. Карбишева, 1. Не прогадаєте, адже «Адреналін» - це більше 100 000 м. кв унікальної території розваг, від кіно і більярду до спортивних міні-турнірів і дитячих атракціонів.

Заглянувши в «Адреналін», головне не загубитися в пропозиціях і обрати розваги собі до смаку. А «Таблоїд Волині» та привітний персонал закладу спробують вам у цьому допомогти.

Цінителям мистецтва до смаку припаде візит до Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра». Тут презентовано яскраві творчі здобутки мистецької культури XX століття, відбуваються презентації колекцій провідних музеїв України та приватних збірок, майстер-класи для дітей та дорослих з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, можна придбати картини та репродукції.

Анжела, 21
Посада: менеджер зв’язків з громадськістю, організатор арт-заходів
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: туризм

[caption]
Анжела[/caption]

«Музей технічного прогресу» - єдиний у своєму роді в Україні Музей, де зібрано приклади технічного прогресу, починаючи з найпростіших пристосувань первісних часів і до сьогодення (понад 1000 експонатів).

Андрій, 25
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 3 роки
Хобі: ремонт техніки, біологія

[caption]
Андрій[/caption]

У кінокомплексі "Адреналін" можна переглянути стрічки у 2D і 3D-форматах.

Сергій
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 роки
Хобі: програмування

[caption]
Сергій[/caption]

Любителі екстримальних вражень оцінять 5D-атракціон, в якому звичайний перегляд фільму перетворюється у надзвичайну пригоду.

Сергій, 26
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 6 міс.
Хобі: автомобілі

[caption]
Сергій[/caption]

Доброзичливі спортивні адміністратори комплексу «Арена спорт» мотивуватимуть і вас до активного відпочинку: міні-футбол, великий та настільний теніс, бадмінтон, стрітбол і волейбол, тренажерний зал, роледром.

Дмитро, 25
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 4 роки
Хобі: футбол

[caption]
Дмитро[/caption]
[caption]
Час для командних ігор[/caption]

Різними видами єдиноборств, танцями і фітнесом пропонують займатися у школі-студії «Формула здоров’я».

Дмитро, 21
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 року
Хобі: футболПерший у Луцьку картинг-центр «Адреналін», найдовша крита траса у Західній Україні (600 м), не лишить байдужими ні дорослих, ні дітей.

Юрій, 25
Посада: слюсар
Стаж роботи: 2 роки
Хобі: полювання

[caption]
Юрій[/caption]
Ділові зустрічі, корпоративи та бенкети організують на найвищому рівні у авангардному арт-кафе з інтер’єром в стилі арт-хаус «Стоп-кадр». Приміщення вміщає до 350 осіб для проведення бенкету і 500 для фуршету. У меню представлені страви з кухонь різних народів світу - страви національної кухні, фірмові волинські страви, найкращі страви європейських та східних кухонь.

Ірина, 21
Посада: офіціант
Стаж роботи: 1, 9 року
Хобі: Музика, туризм, ресторанна справа

[caption]
Ірина[/caption]

Тетяна, 20
Посада: офіціант
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: спів

[caption]
Тетяна[/caption]

Якщо вам від 3 до 16 років відвідайте, парк розваг «Кенгуру». Тут і батут-павук (4 рівні), весела гірка висотою до 10 метрів, скеледроми, дитяче кафе «Кенгуру», тир, angry Birds, дитячий автодром.

Дмитро, 19
Посада: інструктор
Стаж роботи: 1, 5 року
Хобі: альпінізм

[caption]
Дмитро[/caption]
[caption]
Парк розваг "Кенгуру"[/caption]
[caption]
Маятник Фуко[/caption]
[caption]
Дитячий автодром[/caption]


Для найменшеньких відвідувачів діє дитячий ігровий центр «Лімпопо» - місце здійснення дитячих мрій.

Оксана, 27
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 року
Хобі: спів, мандрівки

[caption]
Оксана[/caption]
[caption]
Весело, безпечно, безтурботно[/caption]

10 доріжок для дорослих та доріжки для дитячого боулінгу, танц-пол із сучасним ігровим обладнанням, зала ігрових автоматів, спорт-бар «Кегля» - усе для приємного часопроводження у боулінг-клубі «Адреналін».

Оксана, 23
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 4 роки
Хобі: бісероплетіння

[caption]
Оксана[/caption]

У спорт-барі «10 дерунів» розміщено найбільший в Луцьку 4-метровий екран з 6-ма додатковими моніторами для перегляду найгарячіших спортивних подій.

Тарас, 23
Посада: бармен
Стаж роботи: 5 років
Хобі: музика

[caption]
Тарас[/caption]

Справжній чоловічий відпочинок гарантовано у більярдному клубі «Адреналін». Для вас працюють 7 столів для російського більярду та 1 для гри в «Американку».

Анна, 26
Посада: бармен
Стаж роботи: 7 років
Хобі: малювання, танці

[caption]
Анна[/caption]

Організувати собі відпочинок на свіжому повітрі з шашликами та рибалкою можна у комплексі «Гарнізон» - барі, оформленому у міліарному стилі. Комплекс складається зі «Штабу» та 10 спеціально облаштованих бліндажів.

Інна, 27
Посада: бармен
Стаж роботи: 6 років
Хобі: спорт

[caption]
Інна[/caption]


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter