Луцьк провів в останню путь айдарівця Олега Твердохліба

19 Квітня 2017
Сотні людей зібралися у центрі міста, аби попрощатися із головою спілки воїнів АТО Волині, айдарівцем Олегом Твердохлібом.

Прощання відбулося у середу, 19 квітня. Тіло померлого відспівали у Кафедральному соборі Святої Трійці, пише Район.Луцьк.

Владика Михаїл висловив свої співчуття рідним та близьким померлого та зауважив, що Олег Твердохліб присвятив себе не лише жертовній справі на війні, а й серед мирного населення.«Померла людина, яка повернулася з фронту і продовжила воювати тут за права воїнів АТО, за правду, за справедливість, за шану… Ці справи тут і на небесах будуть доплюсовані ще одним героєм, дійсно гідним чоловіком, гідним воїном і захисником своєї батьківщини», – зазначив владика Михаїл.

Опісля відспівування сотні лучан та гостей міста вшанували померлого хвилиною мовчання на Театральному майдані.

«Для багатьох не стало бойового побратима, командира, справжнього Героя. Він помер у день великого християнського свята Воскресіння Христового. Це говорить про те, що він був справді світлою людиною. Світла пам’ять про Олега Твердохліба назавжди залишиться в серцях лучан», – виголосив в.о. міського голови Ігор Поліщук.Долучився до слів співчуття та подяки за усе, що зробив для Волині померлий, й голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.«Пішов з життя справжній воїн. Друзі любили і поважали його. Він теж любив своїх побратимів, оберігав їх від ворожих куль… Вороги боялися його, вони знали силу його характеру, його міць», – зауважив Володимир Гунчик.

На тому, що Олег Твердохліб був справжнім воїном та захисником своєї держави, наголосив також військовий капелан протоієрей Михайло Бучак. Свою промову він розпочав із вірша Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина?»«Сармат спішив жити… Це воїн світла, тому і помер у світлий тиждень», – зазначив Михайло Бучак.

Бойовий побратим Олега Твердохліба Олександр Серватович зауважив, що справжній воїн гідно ніс прапор України на сході нашої держави.

«Хочеться попросити Бога, якщо він нам послав такого Героя, щоб послав таку ж достойну владу, під проводом якої ми могли чимшвидше закінчити війну», – наголосив Олександр Серватович.Провести в останню путь легендарного Сармата приїхали й гості зі столиці України – матір загиблого побратима Олега Твердохліба Тамара Аболмасова та народний депутат України Надія Савченко.«Здоров’я Олега забрала війна, а отже забрала і його життя. Він точно знав, що загине… Скільки сонця було в його очах. Усі подвиги, які він здійснив на фронті, він підтвердив справами, які створив у мирний час… Сармат, ти Герой для мене, ти Герой України, а Герої не вмирають», – зазначила Надія Савченко.

В свою чергу, матір загиблого побратима Андрія Аболмасова наголосила на тому, що Олег Твердохліб завжди підтримував їхню родину і як ніхто розумів горе близьких.По завершенню громадянської панахиди померлого вшанували урочистою ходою від Театрального до Київського майдану, звідки відправилися у село Гаразджа, де відбулося поховання Олега Твердохліба.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter