Луцьк часів Кривицького: раритетні світлини

22 Січня 2017
Луцьк з 2000 року, коли міським головою був Антон Кривицький, став законодавцем моди у розвитку міст на всій Україні.

Так вважає луцький фотограф Віктор Чухрай, який опублікував фото Луцька, що були зроблені за керівництва Антона Кривицького. Світлини, які він розмістив на своїй сторінці у Facebook, сьогодні можна вважати справжніми раритетами.

"Місто стало сучасним, модним, чистим, ніхто не будував ідіотських 10-ти поверхівок і не нищив старе місто, Навпаки - Луцьк з 2000 року став законодавцем моди у розвитку міст на всій Україні, На жаль люди хороше швидко забувають, а так хочеться, щоб пам"ятали... Дякуємо, Антон Федорович, Ви йшли на роботу завше пішки від філармонії і до міськради о 7-й годині ранку і можна було прийти на 8-му ранку, зайти та й порадитись про місто, про проблеми, та навіть сказати - доброго ранку... Не зможу Вам більше потелефонувати просто так... Пам"ятаймо краще про людей... Світла Вам пам"ять..", - написав із сумом фотограф.

Нагадаємо, про смерть Кривицького повідомили 20 січня. Сьогодні Луцьк попрощався з колишнім міським головою. Сотні лучан прийшли, щоб віддати йому останню шану.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ПІШОВ З ЖИТТЯ КОЛИШНІЙ МЕР ЛУЦЬКА АНТОН КРИВИЦЬКИЙ0

Читати ще

Коментарі

лилия

вполне согласна с автором

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter