Лучанин візьме участь у чемпіонаті світу з історичної реконструкції

16 Лютого 2016
Волинянин, боєць полку «Азов» Сергій «Чек» Ващук розповів «Таблоїду Волині» про своє досить неординарне захоплення – історичну реконструкцію.

Хлопець уже багато років очолює волинську філію клубу історичного та бойового фехтування «Айна Бера». Хоча два роки майже не займався тренуваннями у зв’язку з подіями на Майдані та війною на Сході України.

6 лютого у Києві відбувся відбірковий тунір до Національної збірної України, яка візьме участь у міжнародному фестивалі історичної середньовічної реконструкції «Битва Націй». Це найбільш масштабна і концептуальна подія світу. Протягом 5 днів, 5-9 травня, у Празі зійдуться в повноконтактних боях національні збірні із середньовічного бойового фехтування за звання кращої команди світу.[caption]
Сергій Ващук[/caption]


Основою програми фестивалю є бої. На спеціально побудованому ристалищі, навколо якого трибуни і тисячі глядачів, проходять бої у трьох номінаціях: 1 на 1, 5 на 5 і 21 на 21 (в трьох тактичних варіантах).

З Волині у складі збірної України візьме участь Сергій Ващук, а також у ролі запасного бійця лучанин Андрій Борщ. Сергій виявить свою доблесть у номінаціях 5 на 5 і 21 на 21.

Окрім боїв, на фестивалі відтворюють максимально достовірну атмосферу тих часів. Тут і автентичні кабаки, і фолькові концерти, і величезна кількість торговців предметами реконструкції з усього світу.

Взяти участь у фестивалі можна тільки за наявності якісної реконструкції історичного костюма і предметів побуту для цивільних учасників і костюма, предметів побуту, елементів захисного і наступального спорядження для бойових учасників фестивалю. На жаль, історична реконструкція – хобі, яке у нашій державі не підтримують. І тому участь у міжнародному чемпіонаті – спорядження, дорога, харчування та проживання - учасники забезпечують самостійно.

Якщо хтось виявить бажання допомогти волинським хлопцям, напишіть на електронну пошту нашої редакції, і «Таблоїд Волині» сконтактує вас з ними.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter