Успішно!

Лучанин потрапив у рейтинг найбагатших виконавців минулого року

Видання «Вести» склало рейтинг найбагатших українських артистів 2016 року, до якого увійшов і лучанин Дмитро Монатік.

Як повідомляє Глянець, перше місце з $ 3,650 млн зайняв гурт «Океан Ельзи». Музиканти добре заробили за рахунок концертів на найбільших стадіонах країни і гастролей по Європі та Штатам. Хоча в 2015-му і в 2014-му в лідерах була опальна в Україні співачка Ані Лорак.

Найуспішною жінкою тепер стала Віра Брежнєва, заробивши $ 3,6 млн, це майже в 2,5 рази більше, ніж в попередньому році.

Крутий зліт в 2016 році відбувся у Олега Винника, який за підсумками 2015 року замикав другу десятку, а в цей раз потрапив до п'ятірки, збільшивши заробіток в шість разів – з $ 200 тис. До $ 1,2 млн.

Сильно, більш ніж в два рази – з $ 300 тис. до $ 750 тис., – вдалося піднятися Quest Pistols Show, чиї кліпи протягом року набирали по 10 млн і більше переглядів.

Головним проривом 2016- го став Макс Барських, який відразу зайняв 19-е місце з заробітком $ 300 тис. 

Ще один новачок рейтингу – Микита Алексєєв (24-й рядок – $ 240 тис.) – також розкрутився багато в чому завдяки зв'язкам свого продюсера і режисера концертних і телешоу Олега Боднарчука, який свого часу ставив шоу Філіпу Кіркорову та Аллі Пугачовій.

З обоймою хітів, головний з яких – «Кружит», в рейтинг вперше потрапив і лучанин Монатік, який посів 23-е місце з заробітком $ 275 тис.Новачком у рейтингу став Павло Зібров – народний артист, якому цього року виповниться 60 років. Гастролі по глибинках і відносно високий гонорар в $ 10 тис. у 2016 році дозволили йому опинитися на 22-му місці.

А ось несподіваним для всіх проривом року виявилася група з п'яти дівчат-підлітків Open Kids. Своїми хітами вони полюбилися одноліток, бо співають про зрозумілі їм речі – вечірки, айфони ...

І ще одним новачком рейтингу стала львів'янка Ірина Федишин, яка зайняла 25-е місце. Тільки її невисокий гонорар в $ 3 тис. не дозволив їй піднятися вище, хоча кількість касових концертів у неї одне з найбільших – 71.

Не таким успішним 2016 й рік став для таких артистів, як Олексій Большой, група NIKITA, «Друга ріка», «Скрябін» і «Антитіла», які, крім останніх, в минулому році майже не давали концертів. З цієї ж причини далеко за межами рейтингу і такі відомі артисти, як Олександр Пономарьов і Руслана, які і в 2015-му були за бортом топ-30.

Відзначається, що на заробіток артистів вплинули кілька факторів. У 2016 році було більше корпоративів, ніж у 2015 році, при цьому українці стали частіше ходити на концерти вітчизняних зірок через рідкісних візитів російських і західних артистів.