Лучани нарікають на головну ялинку міста

20 Грудня 2016
Відучора на Театральному майдані Луцька офіційно засвітили головну новорічну ялинку.
Окрім святкового настрою, привітань від Миколая та різдвяних пісень, це дійство принесло і перші естетичні розчарування.

Громадська активістка, прес-секретар «Національного Альянсу» Юлія Грищук на своїй сторінці у соцмережі розповіла, що цьогорічна ялинка нагадує їй відлуння із 90-х.

«От чого їх знову так страшно прикрасили? Хіба ці три ялинки за стільки років не заслужили бути красивими... Може, вже не варто довіряти дядечкам з Луцьксвітло таку роботу, бо їм все рівно, аби навішати як-небудь ті гірлянди. Немає відчуття, що це 2017 рік, таке враження, що на носі 90-ті», – коментує Юлія.Думки коментаторів допису помітно розділилися. Так, наприклад, журналістка Еля Серкожаєва вважає, що «хай карявенько прихорошені, але зато живі-здорові», фотограф Павло Березюк зазначає, що цього року ялинка гарно вбрана й усім подобається, а організатор свят Валерій Пельц переконаний, що «якби вдома так прикрасили, то їх би з хати вигнали».
Лучани переконують, що в часі новорічних свят хочеться бачити уважніше ставлення до зовнішнього вигляду їх головних атрибутів. Втім, разом з тим, переймаються, аби раптом на прикраси для ялинок не почали виділяти мільйони гривень.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter