Лучанам обіцяють показати, як побувати за кордоном безкоштовно

22 Липня 2017
Ви постійно на роботі та немаєте часу на відпочинок? Хочете поїхати за кордон з сім’єю, але постійно витрачаєте кошти на необхідне, і не можете заощадити? У Вас є бажання провести цікаві вихідні разом із рідними?

Саме для Вас у Луцьку 12–13 серпня в парку імені Лесі Українки відбудеться родинний фестиваль «Family Weekend».

Організатори заходу повідомляють, що «Family Weekend» – це безкоштовний дводенний захід, який обов’язково подарує приємні емоції та враження дітям і дорослим, які мають бажання відпочивати драйвово, цікаво, культурно і духовно.

Навчання, культурний відпочинок, можливість відчути традиції та побачити національні особливості і колорит понад 10-ти країн з чотирьох різних континентів та багато іншого чекає на учасників вікенду.

Проект має благодійне підгрунтя, адже в рамках «Family Weekend» відбудуться чимало програм Благодійного Фонду «Серце на долонях». Фонд націлений на зібрання коштів для тих, хто їх найбільше потребує (новонароджених та важкохворих діток).

Захід відбудеться за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.

Для дітей – унікальні фотозони, майстер-класи, веселі аніматори, для дорослих – мистецькі виставки, тренінги, унікальні дегустації. І це ще не все!

«Family Weekend» запрошує стати частиною грандіозного дійства.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter