Косметична естетологія як необхідність сучасного життя

13 Січня 2017
Косметологія – це наука, яка бере свій початок з давніх-давен, збереглась до наших днів, а її актуальність з часом стає лише вагомішою.

Саме знання та застосування її основних принципів дають можливість пройти процедури комплексного косметичного очищення, зволоження, омолодження; вилікувати ряд шкірних захворювань, естетично правильно виправити вродженні чи набуті недоліки шкіри.Про специфіку косметології та її основних напрямів спеціально для «Таблоїда Волині» розповіла Тетяна Наглюк, засновниця SKINCLINIC центр естетології.

Косметологія має ряд напрямків – терапевтична косметологія, естетична косметологія, лікувальна косметологія, пластична косметологія, медична хірургічна косметологія, і кожен даних напрямків має за мету запезпечити шкіру здоров’ям та красою.
3абруднене навколишнє середовище, постійні стреси, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя – це фактори, які завжди залишають на шкірі свій слід. Наступним етапом після того, як домашні креми і маски вже не можуть справитись з шкодою зазначених вище факторів, є звернення до «серйозної» косметології. Тут дуже важливо попасти в руки професіонала (знання, кваліфікація, досвід, людяність), який вірно збере анамнез, продіагностує та порекомендує ряд необхідних процедур та засобів домашнього використання в залежності від фототипу шкіри та проблеми, що виникла і яку потрібно розумно вирішити.
3 19 століття термін «терапевтична косметологія» включає не лише лікування шкірних захворювань, але і профілактику косметичних недоліків шкіри обличчя, шиї, тіла, волосяної частини голови.Професійна терапевтична косметологія включає в себе широкий спектр найрізноманітніших косметичних послуг: очищення; всі види пілінгів та масажів; комплексні процедури професійного догляду а обличчям, навколо орбітальною зоною, шиєю та тілом; карбоксітерапія, Hydra Facial та ряд інших.Пластична косметологія – це ліпосакція та ліпоскульптура, абдомінопластика, ринопластика, блефаропластика, SMAS-ліфтинг, RF-ліфтинг, інтимна хірургія.Естетична косметологія – це комплекс послуг, спрямованих на усунення дрібних та серединних зморшок, позбавлення пігментації, видалення судинних дефектів, рубців, надання об’єму різним частинам обличчя і тіла використанням найсучасніших лазерних, інвазивних те неінвазивних методик, що базуються на дослідженнях та вченнях провідних спеціалістів цієї галузі усього світу.При цьому всьому не варто не прислухатись до закликів не поспішати із застосуванням методик пластичної та естетичної косметології.
Існує ще один напрям – лікувальна косметологія, важливим методом якої є мезотерапія. Іншими словами, основним інструментом лікувальної косметології є вплив на тканини, нервову та імунну системи 3а допомогою мікроін’єкцій фармакологічних препаратів, вітамінних комплексів, амінокислот.3 раннього підліткового віку потрібно звертати достатню увагу на терапевтичну косметологію. Коли шкіра стає зрілою не варто нехтувати косметологією лікувальною. В окремих випадках можливе застосування естетичної чи пластичної косметології, проте поспішати не варто і, крім того, слід пам’ятати про свою індивідуальність.

В будь-якому випадку, косметологія – дійсно точна та надійна наука і завжди ваш вірний супутник на шляху до краси!
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter