Конкурс для дівчаток «Сукня моєї мрії»: результати голосування

04 Травня 2017
На «Таблоїді Волині» закінчився конкурс для маленьких волинянок «Сукня моєї мрії». Талановиті дівчатка надсилали нам малюнки неперевершених платтячок, за які тривало протягом двох тижнів голосували наші читачі. За умовами конкурсу, авторкам двох малюнків, що набрали найбільшу кількість голосів, дизайнери відомої торгової марки «Darling» пошиють ідентичні платтячка.

Згідно результатів голосування найбільшу кількість «вподобайок» набрали плаття 12-річної Валерії Жуковець (597 голосів) та 5-річної Ангеліни Груб’як (474 голоси).

[caption]
Ангеліна Груб'як[/caption]
[caption]
Валерія Жуковець[/caption]

«Таблоїд Волині» вітає переможниць та дякує усім учасницям конкурсу. Для нас усі малюнки були вартими першого місця, адже у них вкладена неабияка робота маленьких дизайнерок. Тому ми вирішили додатково нагородити декілька учасниць за цікавими номінаціями, які стануть для них сюрпризом.

Для усіх учасниць конкурсу буде організоване свято з цікавою програмою, а також усі авторки малюнків отримають гарні подарунки. Просимо усіх батьків, чиї донечки брали участь у конкурсі, надіслати нам на пошту [email protected] свої контакти, аби ми могли повідомити вас про час та дату свята для маленьких принцес.
0

Читати ще

Коментарі

Вікторія

Дуже дякуємо за чудовий

Оксана

Вітаю дівчаток! Молодці!

Вікторія

Великі сумніви, що в 5 років

Валентин

Вітаю Валерію Жуковець з

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter