Компанія VolWest Group відгуляла вечірку із зірками, танцями і «Дзідьом»

12 Січня 2016
Новорічний корпоратив компанії VolWest Group пройшов у червоних кольорах. Понад 200 працівників компанії у переддень Нового року прийшли на свято у червоних вбраннях та аксесуарах. Вечірка відбувалася в арт-кафе «Стоп-кадр», що у Центрі дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті».

Як розповідають працівники компанії, ніколи корпоративне відзначення новорічного свята у них не було банальною «гулянкою». Так і цього разу: поряд з важливою потребою дати нагоду працівникам відпочити і поспілкуватися у неформальній і дружній атмосфері, волвестівський корпоратив мав і іншу мету - підсумувати рік і відзначити найкращих.

Це і робили передусім на корпоративі. Головну нагороду року – коштовну статуетку «VolWest Star 2015» – отримала директор Волинської філії комп’ютерної академії ШАГ Інна Кондратюк. Цікаво, що разом зі статуеткою вона отримала і сертифікат про те, що нагороджений є співвласником зірки VolWest.

[caption]
Нагороду VolWest Star 2015 отримала директор Волинської філії комп’ютерної академії ШАГ Інна Кондратюк[/caption]

За вагомий внесок у розвиток компанії золотими зірками «Star Manager 2015» нагородили керівника рекламної агенції «Сім’я і Дім» Тетяну Комарук; керівника напрямку дизайну «Волвест Груп» Наталію Щур, головного бухгалтера ПП «Тимаг» Тетяну Чабан, фінансового директора «Адреналін Сіті» Вікторію Зубкевич, комерційного директора Демидівського консервного заводу (торгова марка «Щедрий кухар») Михайла Рябіїка, головного технолога мережі піцерій «Тарантела» Тетяну Басалик, а також фінансового директора компанії «Смарт Логістикс» Лілію Кметь.

[caption]
Золоту відзнаку «Star Manager 2015» отримує керівник рекламної агенції «Сім’я і Дім» Тетяна Комарук[/caption]

[caption]
Золотий менеджер - керівник напрямку дизайну «Волвест Груп» Наталія Щур[/caption]

[caption]
Фінансовий директор «Адреналін Сіті» Вікторія Зубкевич і її золота відзнака[/caption]

[caption]
Нагороду «Star Manager 2015» отримує головний технолог мережі піцерій «Тарантела» Тетяна Басалик[/caption]

[caption]
Star Manager 2015 - комерційний директор Демидівського консервного заводу (торгова марка «Щедрий кухар») Михайло Рябіїк[/caption]

Окрім того, у групі компаній VolWest визначають кращі інноваційні і соціальні проекти року, а також кращий start-up проект. Відтак кращими інноваційними проектами (номінація «Star Innovation Project 2015») стали інтернет-магазин «Наш Край» та Літні табори Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті».

Кращим Startup-ом року став Кондитерський цех мережі супермаркетів «Наш Край».

А переможцем у номінації Star Social Project (кращі соціальні проекти) став проект «З добром у серці», в рамках якого «Адреналін Сіті» організував фізично-моральну реабілітацію для близько 1000 учасників АТО.

Окрім того, в рамках відзначення кращих соціальних проектів почесну нагороду «Крок до зірок» отримав історичний роман «Вибух у пустелі», який визнаний переможцем Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України» 2015 року. Його автор - заслужений журналіст України, письменник Іван Корсак. До слова, Іван Корсак стояв «біля витоків» групи компаній VolWest, є членом її Ради директорів, а також багато років очолював одне з підприємств групи – Редакцію газети «Сім’я і дім».

[caption]
Директор Адреналін Сіті Ірина Мордик отримала аж дві нагороди - за кращий інноваційний проект - Літні табори, а також за кращий соціальний проект «З добром у серці»[/caption]

[caption]
Іван Корсак отримує нагороду «Крок до зірок» за історичний роман «Вибух у пустелі»[/caption]

[caption]
Нагороду отримала директор мережі магазинів «Наш Край» Ірина Берлач[/caption]

[caption]
Нагороду отримує керівник проекту «Кондитерський цех мережі супермаркетів «Наш Край» Василь Філіпчук[/caption]

Щороку на новорічному корпоративі організатори свята готують веселий відеоролик, переінакшуючи сюжети культових фільмів під внутрішньокорпоративні і тільки працівникам зрозумілі теми - з жартами і дружнім підтрунюванням. Цього разу волвестівці стали героями мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Продовженням свята стала розважальна програма і дискотека. Гостей корпоративну розважали, зокрема, команда КВН «Замок Любарта», тернопільський кавер-бенд Gunz Live Band, а також фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант», учасник проекту «Велика різниця» пародист Валерій Юрченко. Артист до слова, за вечір перевтілювався і у Григорія Лєпса, і у Нікалая Баскова, і у Вєрку Сердючку, і в Дзідзя, і в багатьох інших відомих зірок.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter