Кіношники шукали у Володимирі… тюрму НКВС

28 Березня 2016
Володимир-Волинський, Луцьк і Турійськ відвідала знімальна група майбутнього фільму «Червоний». Зйомки кіна про повстанського командира, волинянина Данила Червоного, розпочались цієї весни в кар’єрах Кривого Рогу.

Андрій Суярко, продюсер компанії «Інсайт Медіа» та автор сценарію, письменник Андрій Кокотюха приїхали на Волинь, щоб знайти локації для ігрового фільму «Червоний», зокрема підходяще приміщення для зображення тюрми й підвалів НКВС, старі будинки та бруківку, предмети побуту.

«Судячи з гарного настрою продюсера, певні епізоди ми таки зніматимемо у Володимирі-Волинському, тут ще збереглись якісь залишки будинків, побудованих «за Польщі». У Луцьку ми нічого підходящого не знайшли», – поділився враженнями Андрій Кокотюха.

Знімальна група відвідала історичний музей імені О. Дверницького, підвали колишнього монастиря ордену Домініканців (нині використовується як навчальний корпус ВПУ №23), разом з науковим співробітником Богданом Яновичем та головою депутатської комісії з питань освіти і культури Світланою Федонюк пройшлась бічними вуличками середмістя.

Кіношники поділились враженнями від Володимира: на жаль, обличчя старого міста, як і багатьох інших древніх містечок, зникає, натомість – хаос євроремонтів замість автентики, асфальт замість бруківки.

* * *

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter