• банер чікос

«Кінь, який їздив верхи» збиратиме кошти для «Мандрівного вішака»

31 Серпня 2017
Театр «ГаРмИдЕр» відкриє свій 14-й театральний сезон 10 вересня найтрешовішою виставою «Кінь, який їздив верхи».

Саме з цією виставою незабаром театр представить Волинь на фестивалі альтернативного українського театру «Золота Хортиця» у Запоріжжі.

Про виставу.

Підміна цінностей та втрата ідентичності — це універсальні проблеми сучасного суспільства. Процес їх переживання є чи не єдиним шляхом до вирішення. Тому ми пропонуємо вам сісти в коло й підготуватися до провокацій і навіть справжнього трешу.

«Я люблю фільми про гарненьких жіночок: як вони танцюють, як співають, як вони не живуть і як вони не серуть. Тому мені взагалі цей фільм не сподобався. Фільм про коней, коня, хіба мене обходять якісь коні! Наголошую, що це моя суб’єктивна думка, бо фільм я не дивилась…» — каже одна з героїнь прем’єрної вистави «Кінь, який їздив верхи».

Якщо ви з нею солідарні, НЕ приходьте у «ГаРмИдЕр» у неділю 10 вересня о 19:00 і НЕ дивіться треш-драму «Кінь, який їздив верхи». Вона створена за п’єсою культової польської авторки Дороти Масловської «Все у нас гаразд» і в українському перекладі А. Бондаря грається вперше. А стало можливим це завдяки підтримці Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

Вхід на виставу – благодійний внесок для організації фестивалю «Мандрівний вішак», який відбудеться 15-17 вересня у Луцьку.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter