Голову Волинської облради обрали як в радянському анекдоті

26 Листопада 2015
Головою Волинської облради обрали представника «УКРОПу» Ігоря Палицю, чим продовжили дивну традицію чередувати керівників за їхніми зачісками.

«Лисий – з волоссям» – популярний політичний жарт радянської доби, який викрив парадоксальну закономірність: лідери Радянського Союзу чергувалися саме за таким принципом. Цей принцип містичним чином повторюється і в стінах Волинської обласної ради.

Як відомо, Ленін у зрілому віці втратив пишну шевелюру «хлопчини з мудрими очима», а його наступник – Сталін до останніх днів мав шикарну зачіску. Бездоганно лисого Хрущова змінив пишноволосий Брежнєв. Затим був Андропов із помітними залисинами, Черненко із волоссям, лисіючий Горбачов. Тенденція продовжилася і на президентів Російської Федерації, де Єльцина змінив не багатий на волосяний покрив Путін, а того – Медведєв з традиційною зачіскою.

[caption]
Лідери Радянського Союзу[/caption]

Та сама закономірність простежується і з керівниками головного представницького органу Волині. Голови ради протягом десятиліть чередуються чітко за схемою, описаною в анекдоті: Бориса Клімчука (1992-1998) змінив Василь Дмитрук (1998-2006), за ним головував Анатолій Грицюк (2006-2010), тоді – Володимир Войтович (2010-2014), затим – Валентин Вітер (2014-2015), а від сьогодні керувати радою розпочав Ігор Палиця.

[caption]
Борис Клімчук і Василь Дмитрук[/caption]

[caption]
Анатолій Грицюк і Володимир Войтович[/caption]

[caption]
Валентин Вітер і Ігор Палиця[/caption]
Довідково. За крісло голови Волинської обласної ради змагалися Ігор Палиця та Володимир Бондар (БПП «Солідарність»). Загалом проголосувало 64 депутати. За Ігоря Палицю свої голоси віддало 39 обранців, а за Володимира Бондаря – 25.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter