Голова благодійного фонду став донором, щоб врятувати життя волинянину

25 Травня 2016
Страшна біда спіткала сімейство Кішаків із Шацька. Вісім тижнів тому голова сім’ї дізнався, що у нього лейкемія. Зараз 55-річний Василь Кішак перебуває на лікуванні в Боголюбах. На сьогодні переніс уже дві хіміотерапії.

Чоловіку постійно потрібна кров, проте він має рідкісну першу мінус групу крові, тому донорів знайти важко. Його дружина Світлана просить небайдужих громадян, які мають таку ж групу, стати донорами і допомогти врятувати життя її чоловіка.

На звернення дружини хворого оперативно відреагував голова Благодійного фонду “Рідна Волинь” та Волинської обласної лікарняної каси Дмитро Глазунов.

«Сьогодні вдруге за неповні 2 тижні, незважаючи на закороткий термін відновлення, здав кров (тромбоплазма) для Василя К., який із страшним діагнозом знаходиться на лікуванні в Боголюбах. Учора ввечері подзвонила його дружина Світлана у відчаї, оскільки у хворого різко впав рівень тромбоцитів терміново необхідні два донори групи крові (1-), інакше... Вона обдзвонила багатьох, але безрезультатно. Сьогодні два донори знайшлись. Згорьована жінка із Шацького району, від якої пахне серцевими каплями...Бажаю Вашій сім"ї вистояти, а чоловіку, якого я навіть не знаю побороти недугу. Якщо у когось із цією групою крові виникне бажання допомогти, звертайтесь на станцію переливання крові. Процедура не складна, займає усього 2 години», - написав Дмитро Глазунов на власній сторінці у соцмережі.Стан хворого й зараз вимагає продовження лікування та постійних переливань крові. Тож усіх небайдужих з групою крові O(I) Rh (-), а також усіх, хто може здати кров для плазми (підходить будь-яка група), просять звертатися за телефоном 095 203 53 00 або телефонувати Світлані Кішак 096 881 41 37.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter