Гаманці Луцької міської ради: скільки витрачають політики щодня

26 Лютого 2016
«Знову зі своїми провокативними запитаннями?» – так зустріли депутати Луцької міськради журналістів «Таблоїда Волині». Цього разу ми вирішили дослідити вміст депутатсько-чиновницьких гаманців…і дослідили. Хто охоче розповідав про себе, а хто намагався відмахнутися, читайте далі.

Першим «під роздачу» потрапив депутат Аркадій Соломантін. Він був достатньо відвертим – показав не лише вміст гаманця, перерахував гроші. Виявилося 160 гривень. В гаманці лежало також посвідчення учасника бойових дій. Депутат розповів, що гаманці не звик міняти часто, користується протягом кількох років.

[caption]
Депутат Аркадій Соломантін[/caption]


У Олександра Кравченка в гаманці теж знайшли копію посвідчення учасника бойових дій, а також маленьку іконку. Це подарунок бабусі, своєрідний оберіг. Депутат розповів, що часто потрапляє у ситуацію, коли заходить у громадський транспорт і розуміє, що забув гаманець вдома.

[caption]
Депутат Олександр Кравченко[/caption]Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко має 5 гаманців. Це подарунки подруг. Жінка любить їх часто змінювати та має улюблені. Частіше користується пластиковою карткою, а от найбільш вартісну покупку назвати не змогла, оскільки усі дорогі речі купує спільно з чоловіком.

[caption]
Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко[/caption]
[caption]
Гаманець Юлія Вусенко зберігає в кабінеті[/caption]

Костянтин Петрочук відразу показав свій гаманець, але зазначив, що частіше користується пластиковою карткою, аніж готівкою. Найдорожча покупка депутата – автомобіль дружини марки Infiniti.

[caption]
Депутат Костянтин Петрочук[/caption]


Депутат Микола Романюк довіряє лише своїм кишеням. «Колись частим явищем були крадіжки. Гаманець заберуть, і не помітиш, – згадує давні часи чоловік. – Я намагаюсь витрачати менше…, небагато». На запитання про найдорожчу покупку назвав квартиру і шубу.

[caption]
Депутат Микола Романюк[/caption]

Завжди усміхнений Олександр Козлюк про свій гаманець говорив із задоволенням. У депутата знайшлося 400 гривень Таку суму зазвичай тримає при собі на щодень. Найдорожчою покупкою назвав квартиру, а минулого року обміняв своє авто з салону на новіший Ford Kuga. Депутат також надає перевагу карткам.

[caption]
Депутат Олександр Козлюк[/caption]


Андрій Козюра свої статки не приховував. Він показав не лише гаманець, але й детально розповів, скільки витрачає щодня. У депутата в гаманці знайшли різну валюту, що він пояснив частини поїздками до Європи, а особливо до Польщі. «Польща – суміжний район, потрібно спілкуватися, комунікацію тримати», – вважає обранець громади.

На переконання Андрія Козюри, чоловік з собою повинен мати і готівку (100 доларів у гривні), і пластикову картку. «У мене є дитина, потрібні гроші пообідати, заправити машину, можливо, когось пригостити. Щоразу на сесію приходить Мирослав Ватащук – на потреби бійців АТО потрібно дати якусь купюру. І це правильно, це треба робити», – додав депутат. Найдорожча покупка в особистому житті – квартира. Щодо бізнесу було важко назвати відразу якусь суму.

[caption]
Депутат Андрій Козюра[/caption]Подарованим гаманцем Микола Собуцький користується вже три роки. Надає перевагу готівці, але великої суми при собі не тримає. Якихось 100 гривень «на обід». Під час запитання про найдорожчу покупку повеселішав – нещодавно придбав авто.

[caption]
Депутат Микола Собуцький[/caption]


Як завжди Павло Данильчук ухилився від запитань журналістів «Таблоїда Волині». Притримуючи свій дипломат, депутат заявив: «Маю повну сумку грошей, але я це не коментував».

[caption]
Депутат Павло Данильчук[/caption]

Заступник міського голови Юрій Моклиця теж гаманцям не довіряє. «Один раз в житті мав гаманець, і в мене його вкрали. Я того разу їхав у транспорті, був втомлений і задрімав. Тоді я зрозумів, що штани важче вкрасти ніж гаманець», – розповів чиновник.

Залежно від обставин він бере з собою готівкою гривень 50-300, не більше. Перевагу надає користуванню пластиковою карткою, адже «банкоматів вистачає і розраховуватися теж набагато зручніше». Питання про найдорожчу покупку потішило. Юрій Моклиця розповів, що 2010 року купив авто марки «Славута» (особливо приємно, що без допомоги батьків) вартістю близько $2500, але потім продав. А з допомогою батьків придбав земельну ділянку.

[caption]
Заступник міського голови Юрій Моклиця[/caption]

Депутат Микита Рабан кошти тримає в кишені. «Грошей не настільки багато, щоб вміщалися в гаманець», – у поспіху розповів чоловік. Орієнтовно витрачає гривень 200, а от найдорожчу покупку не назвав. «Не контролював цей процес», – запевнив депутат.

[caption]
Депутат Микита Рабан[/caption]

Олексій Веремійчик, керівник відділу у справах сім’ї та молоді, користується переважно пластиковою карткою. На запитання, скільки потрібно коштів щодня, щоб відчувати себе впевнено, відповів: «Щоб почувати себе впевнено, не обов’язково витрачати гроші. Потрібно мати одяг, у якому ти себе впевнено почуваєш, заправляєш авто раз на тиждень чи місяць».

Посадовцю необхідно 20 грн, щоб пообідати в їдальні міської ради. Цього достатньо, щоб почувати себе впевнено. Найдорожча покупка за останній рік – автомобіль «Рено».

[caption]
Керівник відділу у справах сім'ї та молоді Олексій Веремійчик[/caption]

Микола Дендіберін гроші тримає в кишені. «Та я не багатий депутат, скільки їх там у мене є», – відповів чоловік, але кошти з кишені дістав. До речі, депутат довіряє лише готівці: «Які там пластикові картки, ви що?»

[caption]
Депутат Микола Дендіберін[/caption]

Заступникові міського голови Тарасові Яковлеву треба мінімум 100 гривень на щодень. «Але інколи можу не витратити ні гривні, бо не маю часу. Але стандартно – до 100. Постійно користуюсь банківською карткою», – доповнив чиновник. Найдорожча покупка Тараса Яковлева – автомобіль Daewoo Lanos.

[caption]
Заступник міського голови Тарас Яковлев[/caption]


Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter