Фестиваль «КНЯЖИЙ» показав афішу

22 Січня 2018

Організатори оновили афішу фестивалю «КНЯЖИЙ»: цього року обличчям заходу стала місцева жителька Володимира-Волинського.


Як повідомляє прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ», захід, що вільний від алкоголю, відбудеться вже вдруге - 23 і 24 червня 2018 року у парку села Заріччя, неподалік міста Володимир-Волинський. Вартість квитка на два дні – 50 гривень. Організатор заходу – Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».


Видовищні лицарські бої, княжі забави, театралізовані дійства, літературна та музична сцени, ярмарок вуличної їжі та народних майстрів, дитяче містечко, кінні забави - це ще далеко не все, що готують організатори фестивалю «КНЯЖИЙ». Вони обіцяють багато сюрпризів та цікавих новинок у форматі проведення заходу. А незабаром оголосять хедлайнерів головної сцени.


Організаційний комітет «КНЯЖОГО» запрошує до співпраці підприємців, учасників музичних гуртів, працівників засобів масової інформації і усіх волонтерів, які хочуть стати частиною відродження епохи княжої доби. Пропозиції щодо співпраці чекаємо на нашу пошту: [email protected] або на сторінку фестивалю у Фейсбук.


Захід відбудеться за підтримки Володимир-Волинської міської ради та Зарічанської об'єднаної територіальної громади.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter