Екстрасенси розслідували причину містичних дитячих смертей на Волині

04 Травня 2017
У відомий містичний проект «Слідство ведуть екстрасенси», що йде на каналі СТБ, за допомогою звернулася сім’я Полігас з села Колпитів, Волинської області. У їх будинку кілька років тому почали відбуватися моторошні явища, які не піддаються логічному поясненню. А після них стали вмирати діти. Розібратися, що відбувається у цій сім’ї, взялися відомі екстрасенси Олена Курилова та Яна Пасинкова.

Члени сім’ї Полігас розповіли, що у будинку вже давно перебуває якась невидима сила.

«Пересуваються чашки, ложки на столі. Двері відкриваються і закриваються самі по собі. Відчувається, що хтось є в будинку, якийсь дух. Дуже страшно. Як-то всі у кухні вечеряли, а в залі раптово музика включилась на повну гучність», – розповідають стривожені люди.

Найстрашнішим є те, що після виникнення цих містичних явищ у сім’ї померли дві сестрички. Тепер мешканці будинку переживають за життя третьої сестри, 16-річної Аліни.

За справу взялися постійні експерти проекту – ясновидці Олена Курилова та Яна Пасинкова.«Таке дивне видіння мені йде. Стара бабця стоїть, регоче, аж заливається, демонічний регіт такий страшний… А потім так підморгує мені єхидно і каже дивну фразу: «Забери душу, залиш життя» – розповідає Олена Курилова.

Під час розслідування Яна Пасинкова виявила, що у будинку панує дух, і не один. В будинку екстрасенси відчули себе зле і поспішили з будинку. Жінки дійшли єдиної думки, що у смерті дівчаток винен був диявол, який дійсно хотів забрати і старшу сестру.

«Ви у мене лежали в труні в білій сукні, коли я дивилась на ваше фото. Я не знаю, як ви маєте пережити цей рік», – звернулась до дівчини Яна Пасинкова.

«Нам треба зрозуміти, де є двері, що відкривають чортам дорогу і хто так ненавидить ваш рід», – з такими словами Олена Курилова та Яна Пасинкова взялись розслідувати моторошну справу.

Як виявилось, після смерті двох донечок, мама Аліни Олена покинула батьківський дім та переїхала жити у Горохів. Екстрасенси запідозрили, що мама не приїхала на зустріч з ними не просто так. На особистій зустрічі Олена сказала, що з будинку її вигнала рідна сестра Світлана, яка проклинала і погрожувала жінці. Ясновидці відчули, що насправді Світлана дуже заздрила сестрі.

«Їй машину дали і роботу дали, і навчання дали, а мені нічого не дали! І я погана?», – «взірвалась» Світлана. Жінка розгнівано кричала, що навіть заміж вийти досі не змогла, бо змушена була глядіти доньку сестри.

«Перед нами стояла справжня відьма», – сказала про Світлану Олена Курилова. А Яна Пасинкова побачила, що сестра навіть племінницю налаштовує проти мами.

Щоб вияснити, що ж загрожує Аліні, екстрасенси поїхали на цвинтар, де похоронені її сестрички. Там стало відомо, що кілька місяців тому хтось спалив могилу однієї з сестричок.Хто це зробив і чому, та чи змогли ясновидиці врятувати Аліну від смертельної загрози, дивіться у відео.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
1

Читати ще

Коментарі

Лучанин

а що вже міліції нема??? Люди

Ага

там в "ході розслідування"

100% вірно

Це точно !!!

Думка

Може вони одержимі бісами?)))

ага

Тож розказували що перед тим

12345

Дивилась цей брєд))) Хто в

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter