Друкуйте плакати з QR-кодом та допомагайте маленькій волинянці!

13 Липня 2017
Допомогти Насті Абрамчук має змогу кожен, адже тепер переказати кошти на лікування дівчинки можна просто відсканувавши QR-код через додаток «Приват24» та поширивши плакати з інформацією про неї.

Інноваційний підхід уже використовують у ТРЦ «ПортCity» та гіпермареті «ТамТам».

Мленька Настя Абрамчук мужньо бореться зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Для того, аби допомогти дівчинці, потрібні чималі кошти. Зібрати гроші на лікування, використавши новітні технології та можливості, вирішили й у торгово-розважальному центрі «ПортCity» та гіпермареті «ТамТам». Спільно з Волинським обласним благодійним фондом «Карітас-Волинь» та волонтерським проектом «Меценати для солдата» заклади долучились до ініціативи з розробки плакату з QR-кодом, за допомогою якого можна переказати кошти для Настя Абрамчук. За допомогою QR-коду благодійні пожертви прозоро надходять саме на лікування дівчинки. Така форма адресної допомоги використана вперше на Волині.

Приєднатися до реалізації хорошої справи закликають усі підприємства та організації України. Для цього необхідно просто роздрукувати плакат та поширити його у власних офісах та на дошках оголошень. Чим більше людей бачитимуть цю інформацію, тим більше зможуть переказати кошти для Настуні, адже дорога кожна гривня!

Давайте разом допоможемо дівчинці!


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter