Допомогти вижити маленькій волинянці можна за допомогою QR коду

10 Липня 2017
Лучан просять допомогти маленькій волинянці Настя Абрамчук.

Дівчинка має пухлину головного мозку і перебуває зараз на лікуванні в турецькій клініці, повідомляє на своїй сторінці у Facebook волонтерка Наталія Попова.

Вона просить донести до бізнесменів і підприємців можливість допомогти врятувати життя 7-річній дитини Насті Абрамчук дуже простим способом - розповсюдження її QR коду.

Плакат із спеціальним QR-кодом, через який можна допомогти маленькій волинянці, розроблений з ініціативи Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь» та волонтерського проекту «Меценати для солдата». Підтримав ідею торгово-розважальний центр «ПортCity», який розмістив плакати у торгових локаціях. Плакати з особистим QR-кодом наразі є у всіх торгових локаціях торгово-розважального центру та в гіпермаркеті «ТамТам».

За допомогою програми «Приват24» можна відскануати QR-код та одразу перерахувати кошти на лікування дівчинки.Настя Абрамчук має пухлину головного мозку і перебуває зараз на лікуванні в турецькій клініці. Після 5 тижнів важкої стабілізації здоров'я провідні лікарі нарешті починають радіотерапію (20 курсів опромінювань). Кошти, що були раніше зібрані, невдовзі закінчаться і батьки у великому розпачі від великих рахунків. Шанси на одужання є, потрібно терміново зібрати кошти, а для того щоби це полегшити – достатньо скористатись додатком на смартфоні від Приватбанку, відсканувавши цей QR код.

Організатори закликають усіх небайдужих підприємців України також розміщувати такий плакат на своїх торгових площадках, в закладах харчування та в офісах.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter