«Для мене це була гра», – учасник скандального відео з котом

21 Вересня 2016
Активістам Цивільного Корпусу АЗОВ Волинь вдалося виманити на зустріч та затримати Юрія Гнатюка, який разом із своєю подругою знущався над котом та знімав це на відео.

Про це у мережі Facebook написав керівник спільноти Наш Луцьк LIFE Андрій Мацкевич.

За його словами, під час розмови, Юрій не йшов на контакт, не розкаювався та не розумів, що поганого було у його діях та чому цьому приділено стільки уваги. Через деякий час, дізнавшись, що перехожі викликали поліцію, Юрій спробував втекти. Азовцям вдалося вдруге його спіймати, ще раз провести роз'яснювальні роботи та передати його патрульній поліції, яка прибула на виклик.

Як пояснив затриманий: втікав, бо вже має умовний термін ув'язнення.

Також в мережі з'явилося відео, як у міськвідділі затриманий спровокував бійку.Водночас у коментарі для Громадського.Волинь Юрій Гнатюк розповів, що не усвідомлював те, що коли люди зможуть побачити це відео, це буде якось негативно на них впливати.

«Взагалі я не хотів, щоб це відео кудись попало в інтернет. Коли я побачив в міліції, коли показали це відео жіночці і вона стояла і плакала, тоді я усвідомив, що «ого»... - сказав шкуродер.

На запитання, для чого тоді запихав кошеня в морозильну камеру і пральну машинку, відповів - щоб провчити, бо він «гадив».

«Я люблю котів, собак, я і взяв його (кошеня, - ред.) з наміром, щоб приютити, забрати додому. Я не усвідомлював, шо жорстоко поводився. Для мене це була гра», - зізнався Юрій.


0

Читати ще

Коментарі

1

а давайте тоді з ним

Льоля

оце Дана морду наїла на

Анонім

Жесть,посадити б іх на років

тьб

як раз в дани з тваринами

Анна

та він хворий! моральний урод

Оля

Сьогодні робив з котом,завтра

Ігор

А шо йому, ска, не дакати?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter