Читачі «Таблоїда Волині» обрали красенів осені

01 Січня 2018
Героями постійної рубрики про красивих людей Волині стають студенти, ді-джеї, поліцейські, фотографи, художники, будь-хто, кого ви можете зустріти на вулиці, в супермаркеті, у торговому центрі. Цим ми хочемо показати, що у кожного - чи то дівчини, чи хлопця, чоловіка чи жінки - є щось особливе, є та іскра чи родзинка, яка привертає увагу.

Саме такими були герої рубрики "Красень дня", які з'являлися на сторінках "Таблоїда Волині" протягом жовтня та листопада. Наші читачі обрали серед них найдостойніших.

КРАСЕНЬ ЖОВТНЯ - БОГДАН БАЛЬБУЗА

48 голосів

Богдана Бальбузу знають чимало волинян. Хлопець, не зважаючи на ще молоді роки, голова ВМГО «Національний Альянс» і директор Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Крім активної громадсько-політичної позиції, красеня вирізняє міцна статура і сила волі — йому під силу й на руку поборотися, й в ополонці скупатися.

Більше фото тут:

КРАСЕНЬ ДНЯ: ВОЛЬОВИЙ ЛИЦАР БОГДАНКРАСЕНЬ ЛИСТОПАДА - СЕРГІЙ МЕРЧУК

71 голос

Обличчя сміливого волинянина Сергія Мерчука точно знайоме багатьом, адже чоловік – головний коп Рівного. Активну громадську позицію поліцейський займає давно. Крім того, у Сергія за плечима і участь у подіях на Майдані, і АТО. А мила усмішка та життєвий позитивізм сміливого хлопця просто зачаровує.

Більше фото тут:

КРАСЕНЬ ДНЯ: СМІЛИВИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ СЕРГІЙ


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter