Чому маленька дівчинка розплакалася, побачивши співака з Луцька

27 Листопада 2017
10-річна Дарина Красновецька з Вінниці неабияк готувалася до 26 листопада, недільного вечора, який став одним із найвідповідальніших днів у житті юної співачки. Уже втретє дівчинка пробує свої сили у вокальному проекті «Голосі.Діти». Талановита Дарина мріяла, щоб до неї повернувся саме MONATIK.

Як повідомляє прес-служба телеканалу «1+1», минулого сезону дівчина також хотіла потрапити до команди свого кумира, але не встигла виступити, тому цього сезону їй був гарантований вихід на сцену «Голосу.Діти».

Вчора маленька артистка виконала пісню тренера «Голосу країни-8» Джамали «1944» та все ж таки змогла торкнутись до серця MONATIK. Цікаво, що після того, як тренер натиснув на червону кнопку, дівчинка не стримала емоцій та заплакала від щастя на сцені.

«Я не очікував, що Ви така маленька. У мене теж бувають такі ж самі сльози радості та щастя. Дякую вам за щирі емоції та вибір пісні. Це було дуже чесно – я не міг не повернутися. Всім, хто стукає, рано чи пізно відкривають двері», – звернувся до дівчинки MONATIK.

Нагадаємо, що у четвертому сезоні у команді кожного тренера є всього 12 місць. Так, після «сліпих прослуховувань» команду MONATIK склали Вероніка Коваленко, дует «Налиснички», Касинія Бойко, Поліна Павлющенко, Данелія Тулешова, Дарина Красновецька, Ніно Басилая, Христина Жуковська, Дарина Чорна, Влада Смаляна, Ліза Калініна, Олександра Мазур.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter