«Банда мам» із Ратного зняли креативний ролик про купівлю дипломів

15 Червня 2016
Батьки випускників Ратнівської школи № 2 зробили своїм дітям оригінальний подарунок. Мами зняли креативний ролик про те, як здобували шкільні атестати для школярів.

Щоб отримати бажані документи, «бригада» мам провела цілу спецоперацію: викрала директора школи та обміняла його на атестати. З полону директора виручила одна з учительок – Тетяна Петрівна.

Ініціатором та автором ідеї оригінального подарунку стала Валентина Петрів. З її слів, це вже не перше відео, зняте в подарунок школярам:

– Минулого року батьки випускників вперше зняли в подарунок дітям кліп «У мене було дитинство». В ньому мами і тати, переодягнені в дітей, у школі стрибали, бігали, грали в класики... Я ще рік тому задумалась, а що цікавого можемо вигадати ми. Було декілька варіантів відеокліпів.
На зборах виникали суперечки, що подарувати дітям – пісню, танець чи відеоролик. Ми не могли визначитись аж до травня. Кожні зібрання закінчувалися нічим. Одні вміли співати, інші – танцювати. Діти ж просили, щось відзняти. І я вирішила, що таки спробуєм зробити відео.

За два дні до випускного декілька професіоналів відмовилися нас знімати, адже не вистачало часу для монтажу. Третього ж оператора ми вмовили добровільно-примусово, з умовою, що якщо не встигнемо, то все-одно заплатимо йому за роботу. Протягом двох вечорів ми приїжджали на наш «знімальний майданчик» не організовано, бо хтось на роботі, хтось фарбує нігті, хтось підшиває сукню, під’'їзджали пізніше, від’їзджали раніше... Але Сергій, який нас знімав, зміг зробити гарні кадри.

Останнім штрихом були наші тати. Їх ми знайшли за десять хвилин до заходу сонця (завтра випускний). Всі казали – давайте без тат, немає часу, немає людей, немає одягу… Але все на ходу зробили... Лишалось головне – чи за ніч змонтуємо?, - пригадує Валентина.

Зйомки ролика проходили у Ратно, неподалік маслозаводу. Це місце знайоме усім місцевим жителям. Усі мами приїхали на власних автівках. Валентина розповідає, що репетицій не було – усе знімали експромтом:

– Змонтоване відео нам дали в 16.00, а випускний розпочинався о 17.00. Тому до самого свята окрім мене ніхто ролика не бачив. Якщо чесно, думали, що не встигнемо. Наш кліп більше був доречний на сцені. Вийшли випускники, тоді до вручення атестатів запросили директора, а він не виходить. Всі почали шуміти, мовляв, що сталося, де він... Тоді ми ввімкнули на екран наш кліп і показали, що директор у полоні, і як ці атестати нам дістались.

Учні та глядачі були у захваті від креативного подарунку від батьків.
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Теж мама

Але ж кльово!

Llll

Оригінально! Гарний приклад

Мама майбутніх випускників

Ратно рулить, і мами круті!!!

Анонім

Триндець

Інна

МОЛОДЦІ!!! Гарна ідея!

ги

нова розвага митників і

наталя

молодці, гарно придумали.І

Валентина Петрів

Повір мені,в нас розваги

Валентина Петрів

Не дуже хотілося грубити,але

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter