«Зупинився на слові "зоофілія»: стендап концерт Фелікса Редьки і Тарас Яремія. ФОТО

01 Листопада 2022

Текст і фото: Ксенія СТЕПАНЮК

У неділю, 30 жовтня, в Культурному укритті відбувся стендап-концерт «Схід та Захід давно разом: Фелікс Редька і Тарас Яремій». Фелікс Редька родом з Сум та Тарас Яремій з Новояворівська об'єднали свої жарти у Всеукраїнський тур на 30 міст, щоб показати, що Україна – одна і неподільна.

Стендапери багато жартували про дитинство, польську контрабанду, досвід викачування яєць та навіть зйомки «Битви екстрасенсів». Лучани з теплом та гучними оплесками оцінили гумор хлопців та навіть мали змогу отримати призи з автографами Тараса Яремія та Фелікса Редьки.

«Таблоїд Волині» підслухав кращі жарти коміків та записав їх для вас:

– «Одного разу накурився я і чогось забув як ходити. В тому стані мені здавалось логічним, що, якщо є дві ноги, то вони виконують дві різні функції. Одна нога йде вперед, а друга відповідає за рівновагу. І йдемо з пацанами перед поліцейськими і я кажу: "Пацани, не паліться, люди не так ходять».

– «Стою я в черзі до сповіді в другому класі і згадую свої гріхи: погано заповнював щоденник, не слухав маму і деколи попадав на телевізорі на «Голі і смішні». Думаю, щось мало і взяв буклетика в церкві, де писало про гріхи, зупинився на слові "зоофілія". Там писало, що це – погане поводження з тваринами, а я кота мучив часом чи ще когось. Ви би бачили того священника».

– «Мені здається, що наші батьки колись хотіли підловити нас в найкріповіший момент, щоб сфоткати: сидиш на горшку, п'яний дід бере твою ніжку в рот – бігом по фотоапарат».

– «Ми колись не мали, де гроші заробляти і мій друг в 18 років каже мені: "В мене є тєма". Коли вам друг каже, шо в нього є "тєма" – втікайте, бо нормальні люди такого не кажуть. Він запропонував возити контрабанду до Польщі возити. Я собі вже уявив, що ми як на мексиканському кордоні, за нами гелікоптери летять, а він всі мої переживання обрубав, коли сказав "З нами моя бабця їде».

– «Тарас ріс на піснях Кузьми Скрябіна, де казали не стидатися нашої землі, а я (Фелікс) на пісні про грязних шлюшок»

– «Мене хрестили під іншим ім'ям, певно, домен зайнятий був. Мама казала, що в цьому є плюс, бо, якщо хтось буде наводити порчу на Фелікса, то боженька знає тебе під іншим ім'ям. Думаю, шкода, що з військкомат так не працює».

– «В Україні хлопець стає чоловіком не після першого сексу, а після того, як він стає кумасіком».

Більше – дивіться на фото з події:
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter