Зелені стринги та авторська короткометражка: що відбувалося на «Містер СНУ 2019».ФОТО

19 Квітня 2019

Фото: Юлія КОЦЮБА
Текст: Аліна ХОЛБАН

На сцені Волинського драмтеатру 18 квітня відбувся конкурс «Містер СНУ 2019».

За титул найгарнішого, найталановитішого та найрозумнішого хлопця університету змагалися 14 студентів: Олександр Лях (біологічний факультет), Богдан Федчук (юридичний факультет), Юрій Жук (хімічний факультет), Максим Микитюк (факультет педагогічної оствіти та соціальної науки), Валентин Соботович (факультет іноземної філології), Владислав Почебула (факультет філології та журналістики),Святослав Капітула (географічний факультет), Артем Місюра (факультет культури і мистецтв), Владислав Павлюк (факультет історії, політології та національної безпеки), Андрій Станьчик (факультет економіки та управління), Юрій Колядюк (факультет фізичної культури, спорту та здоров’я), Владислав Жук (факультет інформаційних систем, фізики та математики), Данило Агеєнко (факультет міжнародних відносин), Нікіта Яйленко (факультет психології та соціології).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: КРАСЕНІ ТА КРАСУНІ ДНЯ: ГОСТІ КОНКУРСУ «МІСТЕР СНУ 2019»
Ведучими конкурсу виступили відомий дует луцьких КВНщиків «Open Space» та Анастасія Подзідзей. А DJ Bax розкачував аудиторію запальними треками.

Для справедливої оцінки конкурсантів на захід були запрошені члени журі: шеф-редакторка телешоу «Ранок нової Волині» на телеканалі «Нова Волинь» Богдана Шевчук, заступниця директора Депертамента сім'ї, молоді та спорту Катерина Шкльода, представник бару «П’ятниця» Дмитро Полюхович, редакторка інтернет видання «Таблоїд Волині» Наталя Мазепа та представниця автошколи «Гудок» Ніка Коробко.


Підтримати своїх фаворитів прийшли однокурсники, друзі та рідні конкурсантів – у залі волинського театру був повний аншлаг. Де-не-де виднілися плакати з іменами учасників, а кожного конкурсанта зустрічали бурхливими оваціями.

Претенденти на престижний студентський титул змагалися у чотирьох конкурсах – «Представлення», «Інтелектуальний», «Конкурс талантів» та відеопрезентація про свій факультет.


Після винесення оцінок за перший конкурс, ведучі влаштували розіграш для глядачів. Щоб отримати ящик морозива, потрібно було якомога дотепніше продовжити фразу «якщо переможе учасник з мого факультету, то я…». Хтось обіцяв прийти босим в «Карабас», дівчина з «політеху» запевнила, що переведеться у СНУ. Найвинахідливішим виявився студент географічного факультету, який пообіцяв в разі перемоги свого фаворита прийти на пари у зелених стрингах. Цей намір викликав неабиякий фурор в залі, тож хлопець був нагороджений обіцяним подарунком.В рамках інтелектуального конкурсу суперники мали прослухати фрагмент пісні та дотепно відповісти на запитання ведучих. Серед інших, зі сцени пролунала композиція «Плакала» гурту КАZКА. На питання «Чому плакали мама молода та закохана мала» майбутній юрист Богдан Федчук відповів: «мама плакала, коли я не здав сесію. А закохана мала – коли мама мене ледь не вбила».

Конкурс талантів дав можливість хлопцям блиснули своїми вміннями. Тут були і пісні під гітару, і запальне танго, і презентація авторської короткометражки. Неабияк здивував глядачів Владислав Павлюк, який продемонстрував свої бійцівські навички, а для Валентина Соботовича на сцену навіть вивезли рояль.
У перервах між конкурсами на сцені запалювали танцювальні та вокальні колективи Луцька.У завершальному конкурсі студенти представляли промо-ролики своїх факультетів. Хлопці поставилися до завдання не без іронії, тож глядачі побачили, як студент-математик «виходить у вікно» під рядки «остались лишь самые стойкие» з пісні Макса Коржа, а студенти факультету психології та соціології розвінчують стереотипи щодо характерної поведінки справжніх психологів.

Після конкурсів та яскравих виступів відбулося довгоочікуване визначення переможців. Містером глядацьких симпатій став Артем Місюра (факультет культури і мистецтв) – аудиторія підтримала його найгучнішими оплесками та оваціями.

За результатами оцінок журі титул Віце-містера отримав конкурсант під номером один – студент біологічного факультету Олександ Лях.

А почесного звання Містера СНУ-2019 удостоївся представник факультету філології та журналістики Владислав Почебула.

«Таблоїд Волині» приєднується до привітань та нагадує, що невдовзі читачі інтернет-глянцю зможуть ближче познайомитися з кожним конкурсантом «Містер СНУ-2019» в рамках спецпроекту «Красень СНУ». Стежте за новинами!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter