У новому просторі театру «Гармидер» показали гру-читку «ЧУЖЕСРАНКА». ФОТО

18 Липня 2022

Фото: Людмила ГЕРАСИМЮК

У неділю, 17 липня, після декількамісячної перерви у спілкуванні із глядачем відбулася перша зустріч – гра-читка у новому просторі театру «Гармидер». У «Культурному УКРИТТІ» під час цього заходу збирали кошти для потреб ЗСУ, які спрямують у Волонтерський штаб «АНГАР».

Про це йдеться на фейсбук-сторінці театру.

Учасниками гри-читки актуальної трагікомедії «ЧУЖЕСРАНКА» (авторка п'єси: Ірина Феофанова, режисерка: Руслана Порицька) були люди, які пройшли у «Гармидері» мегаінтенсивний акторський курс (тренер: Павло Порицький): Тетяна Калінчик, Оксана Бурлак, Ірина Бондаренко, Оксана Даценко, Іван Бабінець, Олександр Дворжак, Володимир Єфімов, Наталя Антонюк, Анастасія Кісельова, Єва Сардачук-Король, Максим Хвесик, Соломія Войтович.

Вони разом із гармидерівцями Павлом Порицьким, Катериною Кот, Соломією Бутейко, Юрієм Ляшуком, Вадимом Хаїнським, студійцем ДогориДриґом Вірославом Порицьким і спеціально запрошеною зірочкою Меланією Бутейко всього за 4 репетиції підготували до перегляду трагікомічну історію про наше сьогодення, про життя і війну.

На театральних заходах у просторі #культурнеУКРИТТЯ зібрали 8 862 грн; 3 862 грн спрямували на оренду простору, 5 000 грн передають у Волонтерський штаб «АНГАР». Підтримати «АНГАР» можна за реквізитами за посиланням: https://bit.ly/3R5QDNX.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter