У Луцьку виступить Борис Гребенщиков

06 Червня 2021

Час зустрічі змінити можна, але саму зустріч з Легендою відмінити неможливо — під таким гаслом проходить підготовка до візиту в обласний центр культового БГ. Через потрапляння цілої низки обласних центрів до «червоної» зони, українські гастролі гурту «Акваріум» перенесено на червень. А виступ у Луцьку відбудеться 10 червня в облмуздрамтеатрі.

Творча зустріч з кумиром - справжній подарунок для фанатів Б.Г. , тому що давайте відверто — ще раз на таке масштабне турне метр пост-радянського андрерграунду навряд чи вже наважиться. Тому хтось лише мріє, а ми можемо поспілкуватися з легендою особисто — кажуть що програма концерту включатиме таку опцію як відповіді на питання . Тож хапатись за таку унікальну можливість потрібно обома руками!
«Творець епохи» - так говорить про Б.Г. BBC, і, мабуть, це - влучна характеристика для кумира мільйонів. Людина, який створив навколо себе новий світ, нову міфологію, залишається ідолом для декількох поколінь шукачів правди і істини. Самобутня музика, глибокі тексти, абсолютна відвертість з публікою - за цим приходять у глядацьку залу його глядачі. Тому що виступи Гребенщикова менше всього схожі на стандартні концерти, а радше нагадують рок-ролльну мессу.

Творчі зустрічі Б.Г. стосуються серця, а вік - неважливий. Почути культового діяча приходять і теперішні студенти. А дорослі щиро жалкують, що не мали такий крутий можливості в свої юнацькі роки.

Приходьте, щоб на повну увібрати духовність і філософію «Акваріуму».

Квитки без жодних комісій можна придбати у касі драмтеатру або онлайн за посиланням: https://concert.ua/ru/event/boris-grebenshikov-lutsk

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter