У Луцьку стартував фестиваль Jazz Bez. ФОТО

14 Грудня 2019

Текст і фото: Леонід МАРКОВСЬКИЙ

Вірні прихильники джазу та авангардної музики 14 грудня зібралися у луцькому Палаці культури. Саме тут стартував міжнародний фестиваль Jazz Bez With Marek – масштабна подія, яка щороку об'єднує виконавців з різних країн світу та знайомить слухачів з останніми музичними віяннями.

«Ми зробили все для того, щоб Луцьк прийняв це велике свято музики», – сказав під час урочистої частини співорганізатор фесту Віктор Грисюк. Також він наголосив, що цьогорічний Jazz Bez – перший фестиваль, який відбувається без його засновника Маркіяна Іващишина. Аби пом'янути відомого львів'янина, глядачам показали невеликий фільм про Марека.

Створюють настрій на Jazz Bez With Marek не тільки музиканти, але і ведучі – Сергій Ткачук та Наталка Войтович. Вітаючись з аудиторією, Сергій Ткачук тепло зазначив, що глядачі, які зібралися цього вечора в Палаці культури – найкращі.

На відвідувачів першого дня фестивалю чекав справжній джазово-імпровізаційний «бум». Музичну програму розпочали сюїтою Forest Song/Лісова пісня, що заснована на однойменній драмі-феєрії Лесі Українки. Також в цей день виступають Human Things Quartet (США/Польща) та Yes! Trio (США).

Як у Луцьку стартував Jazz Bez With Marek – дивіться на фото «Таблоїда Волині»:2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter