У Луцьку симфонічний оркестр зіграв саундтреки з улюблених фільмів. ФОТО

06 Січня 2021

Фото: Ірина КАБАНОВА

Вчора, п'ятого січня, до Луцька завітав симфонічний оркестр LUMOS Orchestra, який влаштував вечір різдвяних саундтреків «The Sounds of Christmas».

Ведучий, який виконував роль казкаря, розповів всім присутнім цікаві різдвяні історії та зачитав лист від незнайомця – «не старого, та найстарішого, не багатого, та найбагатшого, дивного як диво: того, що завжди поруч, навіть сьогодні в цій залі», який «провів» слухача по загадковим стежкам, показав різні дива та змусив вірити у магію свята.

LUMOS Orchestra грали музику з улюблених фільмів: «Сам удома», «Різдвяна історія», «Гаррі Поттер», «Полярний експрес», «Едвард руки-ножиці», «Чарлі та шоколадна фабрика», «Крижане серце 1-2», «Кошмар перед Різдвом», «Нарнія», «Золотий компас», «Клаус», «Ґрінч», «Доктор Хто», «Красуня та чудовисько».

Музики разом з диригентом Назаром Кулинякою, а також солістками Анною Васильченко, Мар’яною Браташ і Мартою Говдиш, зуміли створити феєричне дійство.


«Цей концерт – особливий. Ми всі разом творитимемо чудову казкову історію. Оркестр – музикою, а ви – теплими оплесками. Тож, залиште буденність за стінами зали та відкрийте серця музиці. Тоді вона обов'язково зробить своє диво: змінить вас на краще.

Різдвяні свята – час, коли у світі відбуваються чудернацькі казкові історії: міста заповнює передсвятковий гомін, сяяння вбраних осель та апетитні запахи смаколиків, а носи малюків та дорослих пощипує морозець. Саме в цей час кожен може знайти своє диво та власну, неповторну різдвяну історію», – почав вечір різдвяних саундтреків ведучий дійства Олекса Мельник.

Як відбувався концерт – дивіться на фото.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter